Araç çubuğuna atla
Moda

2019 Tesettür Modası

esettür dünyası 2019 tesettür modası etkisine girmiş ve yeni sezon ürünler moda dünyasında kendini göstermeye başlamıştır bile. Gerek abiye modelleri olsun gerek gerek elbise modelleri gerekse de başörtüsü alanında yeni çeşitler ve yeni tasarımların üretimine büyük hız verilmiştir.

2019 Tesettür Modası

Tesettür dünyası 2019 tesettür modası etkisine girmiş ve yeni sezon ürünler moda dünyasında kendini göstermeye başlamıştır bile. Gerek abiye modelleri olsun gerek gerek elbise modelleri gerekse de başörtüsü alanında yeni çeşitler ve yeni tasarımların üretimine büyük hız verilmiştir. Birçok tesettür modacısı ve tesettür firması 2019 tesettür ürünlerini tanıtmaya ve sergilemeye başladı bile.

2019 Tesettür Abiye Modası

2019 Tesettür Abiye Modelleri

Tesettür abiyeler 2019 tesettür modası alanında büyük yer tutan şık ve özel tasarımlar olmuştur. Özel günlerin, düğünlerin, nişanların vazgeçilmezleri arasında olan tesettür abiyeler yeni sezonda da aynı performansı sergileyecek gibi. Yeni sezonda abiye modellerinde özellikle nakış, tül, taş ve dantel detayları daha çok göze çarparken açık renkte tasarımların daha çok ilgi çekeceği düşünülmektedir. 2019 tesettür modası ürünlerinin en önemli kalemini oluşturan abiye modelleri her yaştan tesettürlü bayana hitap edecek tarzlarda üretilmeye başlamıştır.

 

2019 Tesettür Elbise Modası

2019 Tesettür modası ürünlerinden önemli bir tanesi de elbise modelleridir. Bazen abiye elbise olarak özel günler için tasarlanan bu kıyafetler bazen de elbise tarzında günlük kullanımda tercih edilmektedir. Abiye elbise modelleri daha çok yemek daveti, düğün, balo, mezuniyet gibi ortamlarda tercih edilen bir tesettür kıyafeti olmuştur.

2019 Tesettür Abiye Elbise Modası
2019 Tesettür Abiye Elbise Modası

Elbise modelleri arkadaş ortamında, pikniğe giderken, okula giderken tercih edilebilecek kıyafetlerden biridir. Yeni sezonda modanın izlerini gördüğümüz bu ürünler şimdiden tesettürlü bayanları dolaplarını süslemeye başladı bile.

2019 Sedanur Tesettür Elbise Modası
2019 Sedanur Tesettür Elbise Modası

2019 Tesettür Tunik Modası

Yeni sezonda genç tesettürlü bayanların ilk tercihini daha önceden de olduğu gibi tunik tasarımları alacaktır. 2019 tesettür modası tunik modelleri de gerek özel tasarımlar olarak gerekse de günlük kullanımda tercih edilecek modeller olarak piyasalarda yer almaktadır. Genç tesettürlü bayanlara ayrı, orta yaş tesettürlü bayanlara ayrı tasarımlar bulunurken özellikle dantel, taş ve inci detayları yeni sezon tesettür modasını oluşturacak renklerdir.

2019 Tesettür Tunik Modası
2019 Tesettür Tunik Modası

 

2019 Başörtüsü Modası

Tesettürlü bayanların en çok merakla beklediği konulardan bir tanesi de yeni sezonun başörtüsü tasarımlarıdır. 2019 tesettür modasında baş örtülerde düz eşarp modelleri etkisini korumayı başaracaktır. 2019 tesettür modasında desenli başörtülerine de yeni soluklar ve yeni nefesler katılarak daha modern bir görüntü kazılmaya çalışılmıştır. Desenli eşarp modelleri de yeni sezonda özel günleriniz için sizlere yardımcı olacak en önemli tasarımlardan bir tanesidir.

2019 Armine Eşarp Modelleri
2019 Armine Eşarp Modelleri

Bir önceki yazımız olan 2019 Deri Ceket Modası başlıklı makalemizde 2019 Deri Ceket Modası ve 2019 Deri Ceket Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu