Moda

2019 Trend Çanta Modası

Her geçen yıl değişen çanta modası 2019 yılında yine bomba gibi modellerle karşımızda. Bizlerde sizin için 2019 çanta modasını araştırarak 2019 en trend çanta modellerini bir araya getirdik.

2019 Trend Çanta Modası

Eskiden genelde ileri yaşta bayanların kullandığı çantayı gün geçtikçe gençler daha fazla kullanmaya başladı. Günlük hayatta bayanların ihtiyaçları gitgide artmaktadır. Bu yüzden çanta artık kadınların olmazsa olmazı haline geldi. Her geçen yıl değişen çanta modası 2019 yılında yine bomba gibi modellerle karşımızda. Bizlerde sizin için 2019 çanta modasını araştırarak 2019 en trend çanta modellerini bir araya getirdik.

Şeffaf Çanta Modelleri

Şeffaf Çanta Modelleri
Şeffaf Çanta Modelleri

Eskiden genelde plaja giderken kullanılan şeffaf çanta modelleri bu yıl gündelik hayatta karşımıza çok daha fazla çıkmakta. Günlük hayatta şeffaf çantanızı spor bir kombinle bütünleyerek gündelik hayatta sizler de kullanabilirsiniz.

 

Eski Görünümlü Vintage Çanta Modelleri

Son yıllarda eski görünümlü ürünlere olan ilgi gitgide artmaktadır. Bu ilgi artışını çantalarda görmemiz de mümkün. 2019 trend çanta modası ile bir çok marka vitrinlerine eski görünümlü çanta modellerini dahil ediyor. Eski görünümlü vintage çanta modellerini dilerseniz klasik dilerseniz spor bir kombinle tamamlayarak kullanabilirsiniz.

 

Bel Çantası

2018 Çanta trendlerinde gördüğümüz bel çantaları 2019 trend çanta modasında da en az geçen yıl kadar karşımıza çıkacaktır. Bir çok marka 2019 kataloğuna bel çantası modellerini dahil ederek birbirinden şık ürünlerle karşımıza çıkmaktadır.

 

Kolye Çanta Modası

Özellikle Buberry gibi özgün ve büyük markaların 2019 trend çanta modası çalışmalarına damga vuracak çanta türü kolye çanta modası olacak. Kolye çanta modası sayesinde kadınların elleri bu sene daha da özgür olacak.

 

Küre Çanta Modelleri

küre çanta modelleri
küre çanta modelleri

Küre çanta modasında karşımıza çıkan en büyük özellik tartışmasız küre çantalarda kullanılan mimari motiflerdir. Eğer farklılık peşindeyseniz ve özgün olmayı seviyorsanız küre çanta modası tamda sizin için diyebiliriz.

 

Deniz Kabuğu Çanta Modelleri

deniz kabuğu çanta modelleri
deniz kabuğu çanta modelleri

2019 Trend çanta modası yaza damga vuran çanta modellerinden biri de deniz kabuğu çanta modelleri. Özellikle yazı andırması tasarımsal yönünden güçlü olmasından dolayı bu sene hem insanlar tarafından çok tercih edilen hem de markalar tarafından özen gösterilen modellerden biri de deniz kabuğu çanta modelleri.

Bir önceki yazımız olan Abiye Nedir başlıklı makalemizde 2019 en güzel abiye modelleri, 6ixty8ight Abiye Modelleri ve Abiye Nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler
Daha fazla göster

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Edin

Kapat
Kapat
Araç çubuğuna atla