Moda

Abiye Nedir

Abiye Nedir ?

Fransızca kökenli bir kelime olan abiyenin kelime anlamı göz alıcı ve gösterişli anlamına gelmektedir. Özel gecelerde ya da özel günlerde giyilen kıyafet anlamına da gelmektedir. Bir çok farklı modeli olan abiye elbise modellerine göre farklı kategorilere ayrılmıştır. Bunlara örnek verecek olursak kısa abiye elbise modelleri, uzun abiye elbise modelleri, balık abiye modelleri, tesettür abiye modelleri v.b. farklı kategorilerde abiye elbise modelleri vardır.

Ülkemizde abiye elbise modelleri konusunda başarılı bir çok marka vardır.

Ülkemizde en çok tercih edilen abiye markalarından bazıları

6ixty8ight Abiye Modelleri

6ixty8ight abiye modelleri daha çok gençlere hitap etmektedir. Ürün yelpazesinin genişliği ile ülkemizde en çok tercih edilen abiye elbise markası 6ixty8ight’dir.

Yasemin Karagülle Abiye Modelleri

Yasemin Karagülle yaklaşık olarak 10 yıl önce bu sektöre kendi giyim tarzını kendi belirleyebilme fikri ile girmiştir. Kendi kıyafetlerini kendi tasarlamak istemiştir. Bu sebeple bu sektöre girmiştir. Zaman geçtikçe ülkenin en çok tercih edilen abiye markalarından biri olmuştur.

Y-London Abiye Modelleri

Y-London hem genç hem de ileri yaşlara hitap eden modeller üretmekte. Çok fazla çeşidi olmasından dolayı da oldukça yoğun ilgi gören bir marka haline gelmiştir. Aradığınız her türlü abiye elbise modelini Y-London markasında bulabilirsiniz.

Tuvanam Abiye Elbise Modelleri

Tuvanam markası abiye konusunda oldukça başarılı bir markadır. Tuvanam markası çok şık abiye elbise modelleri üreterek sektöre başarılı bir şekilde adını yazmıştır. Özellikle genç kızlara hitap eden abiye elbise modelleri ile günümüzün en gözde markalarından biri haline gelmiştir.

Spazio Abiye Elbiseleri

Spazio genellikle sade ve şık ürünler üreten bir markadır. Eğer abiye seçimi yaparken önceliğiniz sadelik ise kesinlikle Spazio abiye elbise modellerini incelemenizde fayda vardır.

Raisa Vanessa Abiye Elbise Modelleri

Raisa Vanessa çok pahalı bir marka olduğu için kitlesi biraz kısıtlıdır. Birbirinden şık abiye modellerine sahip olan Raisa Vanessa ülkemizde satış yapan markalardan biridir. Çok özel günler ve geceleriniz için sizler de Raisa Vanessa abiye elbise modellerini tercih edebilirsiniz.

Pierre Cardin Abiye Elbise Modelleri

Pierre Cardin hem kalitesi hem de şıklığı ile kendini ıspatlamış bir markadır. Pierre Cardin abiye modelleri fiyat olarak piyasa ortalamasının üstünde olsa da kalite olarak çok başarılıdır ve ödeyeceğiniz ücreti sonuna kadar hak etmektedir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu