Araç çubuğuna atla
FilmSinema - Tv

Ailece Keyifle İzleyebileceğiniz Harika Animasyon Filmleri

Bugün ne izlesem diye düşündüğünüzde ailece keyifle izleyebileceğiniz harika animasyon filmlerinden birini tercih edebilirsiniz. Animasyon filmler hem küçükleri hem de büyüklerin beğenisini kazanabilen yapıtlar arasındadır.

Ailece Keyifle İzleyebileceğiniz Harika Animasyon Filmleri

Bugün ne izlesem diye düşündüğünüzde ailece keyifle izleyebileceğiniz harika animasyon filmlerinden birini tercih edebilirsiniz. Animasyon filmler hem küçükleri hem de büyüklerin beğenisini kazanabilen yapıtlar arasındadır. Türlerine göre ayrılan aksiyon filmleri kimi zaman aksiyon kimi zaman komedi kimi zaman da macera şeklinde karşımıza çıkmaktadır. Daha çok komedi ve aksiyon filmlerinin tercih edildiği bir türdür aksiyon filmleri. Ailece keyifle izleyebileceğiniz harika animasyon filmleri serimize başlıyoruz.

 

Çılgın Hırsız

Çılgın Hırsız
Çılgın Hırsız

Gru adındaki kötü biri Ay’ı ele geçirmek için çeşitli planlar yapar. Etraftaki güzellikleri bozan tel durum Gru’nun bitmeyen hırsıdır. Bölgenin en kötü evinde yaşayan Gru, dünyanın kaderini değiştirmek için küçük kölelerini de alarak işe koyulmuştur. Bu küçük adamlardan üç tanesi Margo Edith ve Agnes kötü ruhlu Gru’yu görünce onun potansiyel bir baba adayı olduğu düşünürler ve olaylar hiç beklenmedik şekilde devam eder.

 

Kung Fu Panda

Kung Fu Panda
Kung Fu Panda

Ailece keyifle izleyebileceğiniz harika animasyon filmlerinden önemli bir tanesidir Kung Fu Panda. Hem aksiyon hem de komedinin içerinde geçen olaylar oldukça eğlencelidir. Panda Po basit bir restoranda çalışmaktadır ama kung fu ya oldukça meraklıdır. Ne yazık ki vücudu buna elverişli değildir. Kasaba kişiyi beklemektedir ve bu beklentilerin nasıl karşılanacağı filmde harika bir şekilde karşımıza çıkmaktadır.

 

Kayıp Balık Nemo

Kayıp Balık Nemo
Kayıp Balık Nemo

İmdb’de 8.4 puan alarak büyük beğeni kazanan film 2013 yapımı bir eserdir. Dünyaya geldiğinde annesini kaybeden Nemo’yu babası büyütmektedir. İlkokul çağına geldiğinde Nemo’nun babasının yoğun ilgisinden sıkılması artmıştır. Bir yüzgeci küçük olduğu için okyanusta yüzmesi yasak olan Nemo bir iddia sonucu bir gün bir insanın eline düşer. Babası Nemoyu kurtarmak için okyanusun tehlikeli sularında mücadeleye başlar.

 

Buz Devri

Buz Devri
Buz Devri

Bir seri olarak karşımıza çıkan Buz Devri birçoğumuzun izlediği ilk animasyon filmlerden biridir. Ailece keyifle izleyebileceğiniz harika animasyon filmlerinden bir tanesi olan film oldukça komik ve eğlencelidir. Başıboş mamut Manfred ve tembel Sid’in eğlenceli hikayesi sizleri oldukça keyiflendirecektir.

 

Şrek

Şrek
Şrek

Bu filmde seriler halinde karşımıza çıkmıştır. Yeşil bir canavarı konu edinen bu filmde bu yeşil canavar kendi pisliği içerisinde oldukça mutlu ve huzurludur. Bir gün ejderha tarafından kaçırılan prensesi kurtarmak için Şrek’ten yardım istemişler ve prensesi kurtarmak için türlü Şrek’in hikayesi sizleri bekliyor.

 

Madagaskar

Madagaskar
Madagaskar

Animasyon filmlerinin en eğlenceli yapıtlarından biri olan Madagaskar, ailece keyifle izleyebileceğiniz harika animasyon filmleri arasında yer alır. Baş rollerinde penguenlerin yer aldığı animasyon filminde eğlenceli dakikalar sizleri bekliyor.

 

Tavuklar Firarda

Tavuklar Firarda
Tavuklar Firarda

Tavuklar kötü kalpli sahiplerinden kurtulmak için plan yapmaya çalışsalar da bir türlü başaramazlar. Buradan kurtulmanın tek yolu uçarak gitmektir; ancak tavuklar uçamaz. Bu yüzden kendilerine uçmayı öğretecek biri lazım. Bir gün fırsat ayaklarına gelir ve sirkin yıldızı yanlışlıkla onların çiftliğine düşer.

 

Ratatuy

Ratatuy
Ratatuy

Brad Bird’in yönetmenliğini yaptığı film en iyi animasyon filmi ödülünü almış başarılı bir yapıttır. Şişman fare Remy’nin tek hayali vardır oda Fransa’nın en ünlü aşçısı olmak. Bu yüzden Paris’e gitmek için yollara düşer. Geçirdiği kaza sonrası şehrin en ünlü restoranın kanalizasyonunda bulur kendini. Sevimli fare Remy’nin eğlenceli hikayesi ailece keyifle izleyebileceğiniz harika animasyon filmlerinden biridir.

 

Yukarı Bak: Up

Yukarı Bak Up
Yukarı Bak Up

Küçükken tesadüf eseri karşılaşan iki çocuğun duygusal hikayesinin anlatıldığı film 2010 yılında en iyi animasyon filmiyle oskar kazanmış bir yapıttır. Küçükken karşılaşan Ellie ve Carl’ın hayatı bundan sonra birleşecek ve evleneceklerdir. Ellie macerayı seven ve dünyayı gezmek isteyen biridir. Carl sakin biri olsa da Ellie’nin bu hayali için çaba gösterir. Ellie, Carl’dan önce ölmüştür ve onun hayalini gerçekleştirmek için Carl elinden geleni yapacaktır.

 

Hayvanlar Şehri: Zootropolis

Hayvanlar Şehri Zootropolis
Hayvanlar Şehri Zootropolis

İmdb’de 8,1 gibi başarılı bir puan alan film 2016’nın en başarılı animasyon filmlerinden biri olmuştur. Polis olma hayaliyle bulunduğu şehri terk edip metropole gitmek isteyen tavşanın başından geçen aksilikleri anlatan film ailece keyifle izleyebileceğiniz harika animasyon filmleri serimizde son sırada yerini almıştır.

Bir önceki yazımız olan İzleyenleri Derinden Yaralayan Dram Filmleri başlıklı makalemizde İzleyenleri Derinden Yaralayan Acıklı Dram Filmleri, İzleyenleri Derinden Yaralayan Dram Filmleri ve İzleyenleri Derinden Yaralayan En Güzel Dram Filmleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu