Araç çubuğuna atla
Akıllı ÜrünlerTeknoloji

Akıllı Kayak Kaskı İle Güvende Olun

Bu akıllı kapak kaskıyla daha güvenli ve her zaman etrafımızdakilerle gerçek zamanlı olarak bağlantı kurabileceğiz.

Neredeyse Kasım ayı içindeyiz. Kış sporları hayranları, en az bir aydan daha fazla bir süre dağ mevsiminin tadını yeterince kar yağıp yağmayacağını bilmiyor. Buna rağmen yeni sezonu piyasaya sürecek ekipmanı hazırlıyorlar. Ve tam da bu tarihte Indiegogo’da tanıdığımız akıllı kayak kaskı hazır olacak. Bizi sadece olası kaza düşmelerinden veya havanın kendisinden koruyacak bir kask değil, aynı zamanda favori sporumuzu uygularken mükemmel bir iletişim aracı. Bu davanın geleneksel olanlarla ilgili neler sunduğunu bileceğiz.

Okumak İlginizi Çekebilir: inChage 6, İsviçre çakısı gibi kablo
UNIT 1 Akıllı Kayak Kaskı Özellikleri

Kesinlikle bildiğimiz en bağlantılı kasklardan biri. Bu cihaz, kayakçılara veya snowboardçulara en sevdikleri sporları yaparken tam anlamıyla bağlı kalma ve dış dünyayla iletişim kurma imkanı sunmak amacıyla Indiegogo’ya geliyor. Tıpkı bir araba sürdüğümüzde veya bir motosiklete bindiğimizde olduğu gibi. Yaptığımız işe odaklanabilmemiz ve bizi eğlendiren ve istenmeyen bir kazaya neden olabilecek üçüncü taraf cihazları manipüle etmemek için esastır.

UNIT1 Akıllı Kayak Kaskı
UNIT1 Akıllı Kayak Kaskı

Bu sebeple bu akıllı kayak kaskı birkaç kablosuz iletişim modunu birleştiriyor. Bunlardan en önemlisi, diğerleri gibi kullanabileceğimiz ancak muhataplarımızı kaskın içinden dinleme rahatlığıyla kullanabileceğimiz entegre kablosuz kulaklıklardır. Temel olarak, bu bağlı kaskın ikinci nesline bakıyoruz. Bu kez, kablosuz kafa bandı kulaklıkların entegre olabileceği şekilde üretilmiş geleneksel bir kaskımız var.

Dolayısıyla bu kaskın ruhu, içinden iletişim kurduğumuz kablosuz kulaklıklardır. Bunlar, pili tamamen dolu halde, saatlerce konuşabileceğimiz veya ses asistanı Siri Apple’a ne olacağını soracağımız bir mikrofonu entegre ediyor. 16 saat aralık sunar. 40 mm’lik sürücüler, yüksek çözünürlüklü sesle uyumlu olduklarından, derinlemesine müziğin keyfini çıkaracağımız kaliteli ve güçlü bir sesi garanti eder.

Kulaklık pedleri, daha sürükleyici gibi farklı ses modlarını benimsemek için değiştirilebilir. Donanımın, kaskın ve kulaklıkların ötesinde, bu kaskın uygulaması biçiminde onları Walkie Talkie olarak kullanmamızı sağlayan yazılımdır. Bu uygulamada, örneğin diğer kayakçılarla birlikte, bir Walkie Talkie taşıyormuşçasına konuşabilmek için bir grup oluşturabiliriz. Konuşmak için sadece kaskın yan düğmesine basmamız ve grubun diğer üyelerinin konuşurken bizleri gerçek zamanlı olarak dinlemesi gerekir.

Pistte bir aksilik olursa ve yardıma ihtiyacımız olursa da gerçekten yararlı bir şey. Kısacası, yolda kalmak için kapsamlı bir çözüm sunan bir akıllı kayak kaskı. Bu UNIT 1 Kask kaskını Indiegogo kampanyasına güvenenler, 178 avrodan başlayan bir fiyat karşılığında Kasım ayında alabilirler. Kampanyasının bitimine 27 gün kala, hedefi %128 aştığında üretimi güvence altına alıyor.

Bir önceki yazımız olan inChage 6, İsviçre çakısı gibi kablo başlıklı makalemizde 6 uçlu şarj kablosu, inCharge 6 ve inCharge 6 nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu