Akıllı ÜrünlerÜrünler

Akıllı Tartı Nedir, En İyi Akıllı Tartılar

Gün geçmiyor ki hayatı kolaylaştıracak yeni ürünler icat edilmesin. Bu makalemizde sizlerle akıllı tartı incelemesi yapacağız. Akıllı tartı nedir, en iyi akıllı tartılar hangileridir hep beraber detaylı bir şekilde inceleyeceğiz.

Akıllı Tartı Nedir.

Öncelikle akıllı tartı telefonunuzla blouetooth uygulaması aracılığı ile bağlantı kurabileceğiniz bir tartı modelidir. Peki bu akıllı tartıyı normal tartılardan ayıran en büyük özellikler nelerdir.

Akıllı tartılar sizi tarttığı zaman vücudunuzda 10’a yakın farklı ölçüm yapmaktadır. Yapılan bu ölçümlerin sonuçlarını da telefonunuzda akıllı tartı entegrasyonu için kullandığınız uygulama ekranından detaylı bir şekilde incelemeniz mümkündür.

Akıllı Tartı Hangi Ölçümleri Yapar

 • Kilo Ölçümü
 • Vücut kitle endeksi ölçümü
 • Vücut yağ oranı ölçümü
 • Kas kütlesi ölçümü
 • Vücut kas oranı ölçümü
 • Yağ miktarı ölçümü
 • Viseral yağ oranı ölçümü
 • Kemik kütlesi ölçümü
 • Vücutta bulunan su oranı ölçümü
 • Bazal metabolizma hızı ölçümü
 • Vücut tipi ölçümü

 

Yani spor salonlarında gördüğünüz profesyonel tartıların yaptığı tüm işlemleri bir akıllı tartı ile yapmanız mümkündür. Ayrıca sonuçlar büyük oranda sağlıklı verilmektedir.

Satın alacağınız akıllı tartının akıllı özelliklerini kullanabilmeniz için bir mobil uygulama ile entegre etmeniz gerekmektedir. Her markanın kendine özel bir mobil uygulaması vardır. Bu uygulamanın hangisi olduğunu ürün tanıtım kitapçıklarından da görebilirsiniz.  Mobil uygulama entegresi yaparken uygulamaya kayıt olmanız ve uygulamanın istediği cinsiyet yaş v.b. bazı özelliklerinizi de girmeniz gerekmektedir. Uygulamaya kayıt olup cihazının ile uygulama üzerinden eşleştirme yaptıktan sonra artık cihazınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Ölçüm yaptıktan sonra çıkan tüm sonuçları mobil uygulama üzerinden görebilir ve dilerseniz bu sonuçları kaydedebilirsiniz.

Akıllı Tartı Tavsiyeleri

Xiaomi Mi Akıllı Baskül Tartı

Arkadaşlar bilindiği gibi Xiaomi Mi son yıllarda teknoloji konusunda çok büyük adımlar atmakta. Bir çok akıllı ürün geliştiren Çin markası bu ürünlerde de başarıyı yakalamaktadır. Akıllı tartı konusunda da karşımıza çıkan ilk marka Xiaomi Mi akıllı tartısıdır. Geliştirdiği kaliteli akıllı tartıyı alıp gönül rahatlığı ile kullanmaya başlayabilirsiniz.

Garmin Index Akıllı Tartı

Arkadaşlar derseniz ki ben paraya kıyarım ve en kaliteli akıllı tartıyı alırım o zaman sizlere Garmin Index Akıllı Tartı modelini tavsiye edebiliriz. Piyasa değeri 1000 tl üzeri olan bu akıllı tartıyı kullanmaktan büyük keyif alacağınızdan da eminiz.

BEURER BF 700 AKILLI BASKÜL

Arkadaşlar kaliteli bir ürün olan beurer bf 700 akıllı tartı modelini de tavsiye edebilirsiniz. Fiyatı ise ortalama olarak 400-450 tl civarlarındadır. Ayrıca beurer markasının farklı akıllı tartı modellerinden de tercih edebilirsiniz. Akıllı tartıda bir çok modeli olan beurer markası bu konuda oldukça başarılıdır.

Vestel V-FIT Akıllı Tartı

Vestel markası her zaman beğendiğim ve takdir ettiğim bir markadır. Güzel bir akıllı tartı olan Vestel V-FIT Akıllı Tartı modelini geliştirmişler. Bu modeli de gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz.

Preo My Care MC08 Smart Akıllı Tartı

Arkadaşlar Preo markasıda ülkemizde genelde teknosa tarafından satışı yapılan bir markadır. Şahsen pek beğenmediğim bir marka olsada akıllı tartı konusunda bir ürünleri bulunmakta. Dilerseniz Preo My Care MC08 akıllı tartısını da deneyebilirsiniz.

Fakir Sun Bluetooth Tartı

Arkadaşlar Fakir de bilindiği gibi orta segmentte bir marka akıllı tartı konusunda fakirinde Fakir Sun Bluetooth Tartı modeli mevcut bu ürünü de deneyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu