Araç çubuğuna atla
Faydalı Bilgilerİş Fikirleri ve İmkanlarıSektörel

Bilecik’te Evde Yapılabilecek Ek işler

Bilecik'te Evde Yapılabilecek Ek işler Nelerdir? Evde Ek İş Yaparak Para kazanmak

Bilecik’te Evde Yapılabilecek Ek işler

Bilecik’te Evde Yapılabilecek Ek işler Her şehirde olduğu gibi Bilecik’te de evde ekiş yapmak mümkündür. Evde ekiş yapmak isteyen kişinin günde 3-4 saat boşluğunun olması yeterlidir. Gün içinde belli zamanını yapacağı ekiş için ayıran kişiler haftalık ve aylık işleri rahatlıkla halledebilir. Bu sayede ekiş yapanlar aylık 1.000-3.000 TL arası para kazanır. Maddi anlamda ev giderlerinin bir çoğuna yetebilecek bu para sizi çok rahatlatacak bir miktardır.

Bilecik’te Evde Yapılabilecek Ek işler                                  Bilecik’te Evde Doğal Gaz Kelepçesi Paketleme İşi Yapmak

Doğal gaz son yıllarda ülkemizdeki her şehirde kullanılmaya başlanmıştır. Durum bu şekilde olunca üretimi artmış ve talepleri karşılamak için sürekli üretilir hale gelmiştir. Doğal gaz kelepçeleri her boru için farklılık gösterir ve fabrikalar bunu tek makineden çıkarır. Tek makineden çıkarılan kelepçelerin ayrılması ve paketlenmesi evde ekiş yapanlara düşer. Gayet rahat olan kelepçe paketleme işlemi günde 200-250 adet yapıldığı takdirde aylık 2.000 TL kazandıracak bir iştir.

Örnek Başvuru Formu
İsim soyisim:
Şehir:
Yaş:
Daha önce ambalajlama / paketleme işi yaptınız mı:
Günde kaç adet ambalajlama işi yapabilirsiniz:
İşleri kaç kişi ile yapacaksınız:
Ödemenizi haftalık mı aylık mı istiyorsunuz:

Bilecik’te Evde Doğal Gaz Kelepçesi Paketleme İşi Yapmak

Bilecik’te Evde Yapılabilecek Ek işler                                Bilecik’te Evde Mayo Paketleme İşi Yapmak

Mayo paketleme işi dönemsel olarak yapılan bir iştir. Firmaya yazılı bir başvuru yaparak bu işe talip olabilirsiniz. Firma başvurular arasından en uygun olanını seçer ve dönüş yapar. Mayo paketlemede en önemli konu mayoları kirletmeden, yırtmadan paketlemektir. Firma yetkilileri yırtılan mayonun parasını sizden keser ve bunu işi yapmadan önce belirtir. Mayo paketleyerek ayda 1.800 TL kazanabilirsiniz.

Başvuru Formu İçin:

Adım Serap 38 yaşındayım Bilecik Söğüt’te oturuyorum eşim inşaat işçisi olduğu için kışın çalışmıyor. 4 çocuğum var üçü okula gidiyor ve okul ihtiyaçlarını karşılamak için bu işe ihtiyacım var.

Mail Adresi / Telefon Numarası / Adres Bilgisi

Bilecik’te Evde Mayo Paketleme İşi Yapmak

Bilecik’te Evde Yapılabilecek Ek işler                              Bilecik’te Evde Hurma Paketleme İşi Yapmak

Hurma paketleme işi genellikle taşıma firmaları tarafından evde ekiş yapanlara verilen bir iştir. Bu işi diğer ekişlerden ayıran ise sigorta priminizin yatmasıdır.  Sigorta primleri firmalar tarafından ağır yük olarak görünür fakat bu tarz firmalar sizinle anlaştığı takdirde senenin 12 ayı iş vereceği için sizi sigortalı çalıştırırlar. Başvuru yaptığınız takdirde firma sizi araştırır ve uygun görürse sizi arayarak 1 yıllık bir sözleşme imzalar. Sözleşmeler genellikle 1 yıldan fazla olmaz ve paranız her ay düzenli yatar. Hurma paketleme işinden paketlediğiniz hurmaya göre aylık en az 1.500 TL en çok 2.000 TL alırsınız.

Bilecik’te Evde Hurma Paketleme İşi Yapmak

Bilecik’te Evde Mandal Paketleme İşi Yapmak

Ülkemizde neredeyse her evde çokça bulunan mandallar plastikten yapıldığı için hemen kırılan ve bozulan bir çalışma aksamına sahiptir. Mandal üreten fabrikalar renk renk desen desen mandallar üreterek firmalara koliler halinde gönderiyorlar. Firmalar bu mandalları evde ekiş yapanlara göndererek maliyet yükünü hafifletiyorlar. Mandal paketleme işinden aylık 1.200-1.500 TL para kazanabilirsiniz.

Örnek Başvuru Formu
İsim soyisim:
Şehir:
Yaş:
Daha önce ambalajlama / paketleme işi yaptınız mı:
Günde kaç adet ambalajlama işi yapabilirsiniz:
İşleri kaç kişi ile yapacaksınız:
Ödemenizi haftalık mı aylık mı istiyorsunuz:

Bilecik’te Evde Mandal Paketleme İşi Yapmak

Bilecik’te Evde Makyaj Fırçası Paketleme İşi Yapmak

Kadınların sürekli olarak yaptığı makyajın bir çok malzemesi bulunmaktadır. Makyaj fırçaları da bunlardan biridir. Makyaj fırçaları genellikle boy boy ve farklı amaçlarla üretilen kişisel kozmetik ürünlerdendir. Firmalar sizinle anlaştığı takdirde size makyaj fırçaları göndererek paketler hazırlanmanızı isteyecektir. Paketler boya göre, kullanım amacına göre hazırlanır ve firma aranarak gelip teslim alması söylenir. Bu firmalar size ücreti peşin ve kapıda öder. Makyaj fırçası paketleyerek aylık 2.000 TL ek gelir sağlayabilirsiniz.

Bilecik’te Evde Makyaj Fırçası Paketleme İşi Yapmak

Bilecik’de Evde Şarj Kablosu Paketleme İşi Yapmak

Ülkemizdeki telefon çokluğu hepinizin malumu.Telefon kabloları bu kadar çok telefon oduğu için en çok üretilen ürünlerden bir tanesi. Bir kaç ince kablodan oluştuğu için bozulma olasılığı çok yüksektir. Bozulan kabloların  yerine sürekli yenileri üretilir. Seri üretilen şarj kabloları kutulara konulmaz ve sarılmaz direkt olarak fabrika çıkışı sağlanır. Firmalar bu kablolara kendi marka kutularını hazırlar fakat maliyet yükünden dolayı sigortalı eleman çalıştırmazlar. Kabloları sarmak ve kutulara koymak için evde ekiş yapanlardan yardım alırlar. Başvurulardan en uygun olanına dönüş yapan firmalar uygun gördüğü kişilerle anlaşarak malzemeleri gönderir ve süre verirler. Firmanın gönderdiği malzemeler aşağıdaki gibidir.

 • Şarj kablosu
 • Test telefonu
 • Şarj adaptörü
 • Şarj kutusu
 • Kablo sarıcı
 • Maket bıçağı
 • Koli
 • Koli bandı

Firma bu ürünleri size gönderdikten sonra 1 ay süre tanır ve ay sonunda kolileri teslim alarak 2.250 TL ödeme yapar.

Bilecik’de Evde Şarj Kablosu Paketleme İşi Yapmak

Bilecik’de Evde Lokantalara Malzeme Paketleme İşi Yapmak

Son dönemlerde lokantalarda bir çok iş yeri gibi temizliğe en çok dikkat eden dükkanlardan biri. Hal böyle olunca lokantalar demir çatal kaşık kullanmak yerine tek kullanımlık çatal kaşıklar alarak müşteriye daha iyi hizmet vermek istiyor. Firmalar ürettikleri plastik malzemeleri ucuza yaptırmak için  ek iş yapanlara gönderiyor ve bu işi daha ucuza getiriyor. Çok fazla talep olan bir paketleme işi olduğu için başvuru yapmanız durumunda çabucak onaylanır ve işe başlarsınız. Bu işin en önemli kuralı temizliktir temiz olduğunuz takdirde hiç bir problem yaşamazsınız ve aylık 2.000 TL kazanırsınız. Firmanın gönderdiği malzemelere bakalım.

 • Plastik kaşık
 • Plastik çatal
 • Tek kullanımlık tuz
 • Peçete
 • Kağıt paketler
 • Koli
 • Koli bandı
 • Maket bıçağı
Bilecik’de Evde Lokantalara Malzeme Paketleme İşi Yapmak

 

Bir önceki yazımız olan Balıkesir'de Evde Yapılabilecek Ek işler başlıklı makalemizde Balıkesir'de Evde El Sanatları Yaparak Para Kazanmak, Balıkesir'de Evde Palet Paketleme İşi Yapmak ve Balıkesir'de Evde Şarj Kablosu Paketleme İşi Yapmak hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu