Araç çubuğuna atla
Genel

Bingöl’de Evde Yapılabilecek Ek işler

Bingöl'de Evde Yapılabilecek Ek işler Nelerdir? Evde Ek İş Yaparak Para kazanmak

Bingöl’de Evde Yapılabilecek Ek işler

Bingöl’de Evde Yapılabilecek Ek işler Doğuda ekiş bulma imkanı son yıllarda batı ile aynı duruma geldi diyebiliriz. Artan tekstil firmaları ve fabrikalar evde iş yapan insanları arayarak paketleme işlerini yaptırıyor. Doğuda çok bilinmeyen bir sistem olduğu için insanlar bu işi yapmak için çaba harcamıyor. Herhangi bir fabrikaya veya firmaya başvurarak evde çalışma, paketleme fikri kimsenin aklına gelmiyor. Firmalara kişisel bilgilerinizi ve ailevi durumlarınızı anlatan bir başvuru yaptığınız takdirde size mutlaka geri dönüş olacaktır.

Bingöl’de Evde Yapılabilecek Ek işler                                  Bingöl’de Evde Plastik Bıçak Paketleme İşi Yapmak

Son günlerde artan plastik ve tek seferlik ürün kullanımından dolayı fabrikalar sürekli olarak bu tarz ürünler üretiyor. Plastik bıçak fabrikadan firmaya gönderildikten sonra firma daha iyi kâr elde etmek için bıçakları tekli paketler halinde satıyor. Tek tek paketleme işi için firma bir kaç sigortalı elamanını görevlendirme yerine evde ekiş başvurusu yapanları değerlendirmeye alarak uygun gördüğü kişilere bu işi veriyor. Plastik bıçak paketlemesi rahat bir iş olduğu için haftalık 300 TL gibi bir ödeme alırsınız buda aylık 1200 TL olur.

Örnek Başvuru Formu
İsim soyisim:
Şehir:
Yaş:
Daha önce ambalajlama / paketleme işi yaptınız mı:
Günde kaç adet ambalajlama işi yapabilirsiniz:
İşleri kaç kişi ile yapacaksınız:
Ödemenizi haftalık mı aylık mı istiyorsunuz:

Bingöl’de Evde Plastik Bıçak Paketleme İşi Yapmak

Bingöl’de Evde Yapılabilecek Ek işler                                Bingöl’de Evde Çivi Paketleme İşi Yapmak

Çivi sürekli ihtiyaç olan bir materyal tipidir. İnşaatlarda, evlerde sürekli bulunan ve işe yarayan bir eşyadır. Demir çelik fabrikaları arta kalan demirleri eriterek çivi yapar ve paketlenmesine sayılmasına asla önem vermez. Çiviler firmalara kilo halinde karışık şekilde satılır. Firmalar çivileri hem boyutlarına göre ayıracak hemde sayarak paketleyecek elemanlara ihtiyaç duyarlar. Çivi paketleme işinden aylık 1.400 TL ek gelir elde edebilirsiniz.

Başvuru Formu İçin:

Adım Ayşe 36 yaşındayım Bingöl Genç’te oturuyorum eşim inşaat işçisi olduğu için kışın çalışmıyor. 4 çocuğum var üçü okula gidiyor ve okul ihtiyaçlarını karşılamak için bu işe ihtiyacım var.

Mail Adresi / Telefon Numarası / Adres Bilgisi

Bingöl’de Evde Gömlek Düğmesi Paketleme İşi Yapmak

Düğme üreticileri toptan üretimler yaptıkları için sayı detayını pek umursamazlar. Terziden aldığınız 1 düğme 1 TL iken fabrikada bir çok düğme değersiz olarak görünür. Düğme üreticileri firmalara dağıtım yaptıktan sonra firmalar düğmeleri paketlemeleri için evde ekiş yapanların yardımına ihtiyaç duyarlar. Evde düğme paketleyerek aylık 1.600 TL ek gelir sağlayabilirsiniz.

Örnek Başvuru Formu
İsim soyisim:
Şehir:
Yaş:
Daha önce ambalajlama / paketleme işi yaptınız mı:
Günde kaç adet ambalajlama işi yapabilirsiniz:
İşleri kaç kişi ile yapacaksınız:
Ödemenizi haftalık mı aylık mı istiyorsunuz:

Bingöl’de Evde Gömlek Düğmesi Paketleme İşi Yapmak

Bingöl’de Evde Maytap Paketleme İşi Yapmak

Maytap üretimi özellikle yaz aylarında çok fazla olur. Dönemsel paketleme işlerinden biri olan maytap paketleme için firmalara detaylı bir başvuru bildirirseniz size dönüş yaparak yıl içerisinde farklı işler verirler. Her ay değişik işler yaparak para kazanabilirsiniz. Ayrıca maytap üreten firmalar sizinle 12 aylık sözleşmeler imzalayarak sizi Sigortalı yaparlar. Firma çalışmanızı beğenirse sizinle her yıl sözleşme imzalar ve hem sigortanızı yatırır hemde her ay düzenli ödemenizi yapar. Maytap paketleme işinden her ay düzenli olarak 1.600 TL ek gelir elde edersiniz.

Bingöl’de Evde Maytap Paketleme İşi Yapmak

Bingöl’de Evde Yapılabilecek Ek işler                                Bingöl’de Evde Zar Paketleme İşi Yapmak

Türkiye’de en çok oynanan oyunlardan biri olan tavlanın en önemli aksesuarlarından biri zardır. Zar üretimi renkli ve çok sayıda üretilir. Fabrika çıkışı kemik denen yapıdan oluştuğu için bir süre soğuması gerekir. Zar üreticileri maliyeti düşürmek adına zarları evde ekiş yapanlara yaptırırlar. Basit zarlar çoklu paketlenirken daha iyi yapılmış zarlar çiftli satılacağı için ayrı ayrı paketlenir. Zar paketleme işi için firmaya başvuru yaparsanız firma size bir kaç gün içinde dönüş yapacaktır. Zar paketleme işinden aylık 2.000 TL kazanabilirsiniz.

Örnek Başvuru Formu
İsim soyisim:
Şehir:
Yaş:
Daha önce ambalajlama / paketleme işi yaptınız mı:
Günde kaç adet ambalajlama işi yapabilirsiniz:
İşleri kaç kişi ile yapacaksınız:
Ödemenizi haftalık mı aylık mı istiyorsunuz

Bingöl’de Evde Zar Paketleme İşi Yapmak

Bingöl’de Evde Hurma Paketleme İşi Yapmak

Hurma paketleme işi genellikle taşıma firmaları tarafından evde ekiş yapanlara verilen bir iştir. Bu işi diğer ekişlerden ayıran ise sigorta priminizin yatmasıdır.  Sigorta primleri firmalar tarafından ağır yük olarak görünür fakat bu tarz firmalar sizinle anlaştığı takdirde senenin 12 ayı iş vereceği için sizi sigortalı çalıştırırlar. Başvuru yaptığınız takdirde firma sizi araştırır ve uygun görürse sizi arayarak 1 yıllık bir sözleşme imzalar. Sözleşmeler genellikle 1 yıldan fazla olmaz ve paranız her ay düzenli yatar. Hurma paketleme işinden paketlediğiniz hurmaya göre aylık en az 1.500 TL en çok 2.000 TL alırsınız.

Bingöl’de Evde Hurma Paketleme İşi Yapmak

Bir önceki yazımız olan Köpeğin Ölmek Üzere Olduğunu Anlayacağınız Belirtiler başlıklı makalemizde Evcil Köpeğin Ölmek Üzere Olduğunu Anlayacağınız 5 Ölüm Belirtisi, Evcil Köpekler Neden Ölürler Köpekler Neden Ölür ve Köpekler Neden Ölür hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu