Araç çubuğuna atla
Faydalı Bilgilerİş Fikirleri ve İmkanlarıSektörel

Bolu’da Evde Yapılabilecek Ek işler

Bolu'da Evde Yapılabilecek Ek işler Nelerdir? Evde Ek İş Yaparak Para kazanmak

Bolu’da Evde Yapılabilecek Ek işler

Bolu’da Evde Yapılabilecek Ek işler Evde ekiş imkanları diğer şehirlerde olduğu gibi Bolu’da da yapılan bir iştir. Özellikle hanımların yoğun ilgi gösterdiği evde paketleme işleri son yıllarda bir hayli artmıştır. Artan taleplerle firmalar ekiş başvurusunda bulunanları dikkatli seçerek bu işi özenle yapacaklar arasından belirlemektedir. Başvuruların değerlendirilmesi firma yetkilileri tarafından yapıldığı için başvuru formunu eksiksiz doldurmak gerekmektedir. Doldurulan formlar talep niteliğinde olup olumlu yada olumsuz cevaplar verilir. Peki nedir bu evde paketleme işleri hep beraber bakalım.

Bolu’da Evde Sebze Soyacağı Paketleme İşi Yapmak

Sebze soyacakları basit demirlerden yapıldığı için sürekli kırılan ve yenisine ihtiyaç duyulan bir mutfak aletidir. Sebze soyacakları genellikle demir çelik fabrikalarında üretildiği için dönemsel üretilen ürünlerdendir. Yani firma başvurunuzu kabul ederse bir ay soyacak paketlerseniz diğer ay çay kaşığı, çatal, kaşık gibi ürünleri paketleyebilirsiniz. Firma sizinle anlaşma yaptığında bu konular hakkında detaylı bilgileri size bildiriyor. Evde sebze soyacağı paketleyerek ayda 1.500 TL ek gelir sağlayabilirsiniz.

Örnek Başvuru Formu
İsim soyisim:
Şehir:
Yaş:
Daha önce ambalajlama / paketleme işi yaptınız mı:
Günde kaç adet ambalajlama işi yapabilirsiniz:
İşleri kaç kişi ile yapacaksınız:
Ödemenizi haftalık mı aylık mı istiyorsunuz:

Bolu’da Evde Sebze Soyacağı Paketleme İşi Yapmak

 Bolu’da Evde Yapılabilecek Ek işler                                   Bolu’da Evde Led Ampul Paketleme İşi Yapmak

Ampuller evimizin her odasında bulunan aydınlatma araçlarındandır. Eski ampullere göre daha tasarruflu olan led ampuller son 4-5 yılda satış rekorları kıran bir üründür. Durum böyleyken yani talep artarken üretim çok fazladır. Cam ve elektronik fabrikalarının sürekli ürettiği led ampuller kırılma ve tozlanma riskinden dolayı evde ekiş yapanlara yaptırılan işlerden biridir. Evde led ampul paketleme işi için firmaya başvurursanız firma size ampul başı 25 kuruş  verir ve bu paketleme işinden hızınıza göre aylık 1.200-1.500 TL kazanırsınız. Firmanın gönderdiği malzemeler.

 • Led ampul
 • Ampul duyu (paketlemeden önce kontrol için)
 • Ampul kutusu
 • Silme bezi
 • Koli
 • Koli bandı

Başvuru Formu İçin:

Adım Sevda 27 yaşındayım Bolu ilinin Mengen ilçesinde oturuyorum eşim inşaat işçisi olduğu için kışın çalışmıyor. 2 çocuğum var biri okula gidiyor ve okul ihtiyaçlarını karşılamak için bu işe ihtiyacım var.

Mail Adresi / Telefon Numarası / Adres Bilgisi /

Bolu’da Evde Led Ampul Paketleme İşi Yapmak

 Bolu’da Evde Yapılabilecek Ek işler                                   Bolu’da Evde Temizlik Küreği Paketleme İşi Yapmak

Temizlik kürekleri montaj ve paketleme aşaması sırasında fabrikalar tarafından uygun şartlarda yapılmadığı için firmalara toplu halde gönderilir. Firmalar bu küreklerin montaj ve paketleme iş yükünü hafifletmek için çalıştığı yada çalışmak istediği ev hanımları ile iletişime geçer ve paketleme işini verir. Basit bir iş olan kürek montalama ve paketleme sırasında bir kürek ortalama 3-4 dk vaktinizi alır. Günde 50 adet kürek paketlerseniz ayda 1.500 TL kazanarak ek gelir sağlayabilirsiniz.

Örnek Başvuru Formu
İsim soyisim:
Şehir:
Yaş:
Daha önce ambalajlama / paketleme işi yaptınız mı:
Günde kaç adet ambalajlama işi yapabilirsiniz:
İşleri kaç kişi ile yapacaksınız:
Ödemenizi haftalık mı aylık mı istiyorsunuz:

Bolu’da Evde Temizlik Küreği Paketleme İşi Yapmak

Bolu’da Evde Plastik Çatal Paketleme İşi Yapmak

Temizliğin sağlanması için lokantalar son zamanlarda tek kullanımlık ürünler satın alarak müşterilerini memnun etmeyi hedefliyor. Bu yüzden firmalardan çok fazla tek kullanımlık yemek araç gereçleri talep ediyorlar. Çatal paketleme işi için plastik satışı yapan firmalar sizinle iletişime geçer ve dönemsel olarak üretilen bu ürünü paketlemenizi isterler. Aylık 1.500 TL ek geliri olan bu iş için başvuru yaptığınız takdirde firma size dönüş sağlayacaktır.

Başvuru Formu İçin:

Adım Sevda 27 yaşındayım Bolu ilinin Mengen ilçesinde oturuyorum eşim inşaat işçisi olduğu için kışın çalışmıyor. 2 çocuğum var üçü okula gidiyor ve okul ihtiyaçlarını karşılamak için bu işe ihtiyacım var.

Mail Adresi / Telefon Numarası / Adres Bilgisi /

Bolu’da Evde Plastik Çatal Paketleme İşi Yapmak

Bolu’da Evde Bebek Şampuanı Paketleme İşi Yapmak

Bebeklerin hassas ciltleri için üretilen bebek şampuanlarının içinde bebeklerin cildine zarar verecek kimyasallar bulunmamakta ve özel üretilmektedir. Bebek şampuanlarını firmaların talimatları şeklinde paketlemeniz gerekmektedir. Farklı bebek şampuanları olduğu için firmalar tekli satmak yerine promosyonlu şekilde satar ve sizden bu ürünleri çoklu paketlemenizi isterler. Kolay bir paketleme işi olan bebek şampuanı paketlemesi için firma size haftalık 200-300 TL arası bir ödeme yapar ve aylık 1.200-1.400 TL ek gelir sağlamış olursunuz.

Bolu’da Evde Bebek ŞampuanıPaketleme İşi Yapmak

Bolu’da Evde Yapılabilecek Ek işler                                    Bolu’da Evde Tebeşir Paketleme İşi Yapmak

Okulların açılması ile beraber tebeşir üretimi artıyor. Tebeşir firmaları çok fazla başvuru aldığı için sizin başvurunuzda dikkatlerini çeken durumlar olmalı. Firmanın dikkatini çekerseniz bu rahat işi uzun süre yapabilirsiniz. Tebeşir paketleme işinin tek sıkıntısı maske takmadığınız takdirde öksürük yapmasıdır. Firma aylık 1000 paket tebeşir paketlediğniz takdirde size elden 1.800 TL ödeme yapıyor. Tebeşir paketleme malzemeleri nelerdir?

 • Tebeşir
 • Tebeşir kutusu 10’lu 20’li 40’lı
 • Maske
 • Eldiven
 • Koli
 • Koli bandı
Bolu’da Evde Tebeşir Paketleme İşi Yapmak

Bir önceki yazımız olan Bitlis'te Evde Yapılabilecek Ek işler başlıklı makalemizde Bitlis'te Evde Bebek Çorabı Paketleme İşi Yapmak, Bitlis'te Evde Bebek Önlüğü Paketleme İşi Yapmak ve Bitlis'te Evde Buzdolabı Poşeti Paketleme İşi Yapmak hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu