Araç çubuğuna atla
Faydalı Bilgilerİş Fikirleri ve İmkanlarıSektörel

Çanakkale’de Evde Yapılabilecek Ek işler

Çanakkale'de Evde Yapılabilecek Ek işler Evde Nasıl Ek İş Yaparım?

Çanakkale’de Evde Yapılabilecek Ek işler

Çanakkale’de Evde Yapılabilecek Ek işler Fabrikaların yoğun olduğu bölgelerimizden biri olan Çanakkale’de evde paketleme işi yaparak para kazanmak oldukça kolay bir iş. Tek yapmanız gereken formları doldurmak ve firmaların size dönüş yapmasını beklemek. Firmalar sizi aradıktan sonra her ay aynı işi vermeyebilir. Farklı farklı paketlemeler yaparak para kazanabilirsiniz. Paketlemelrin zorluk derecesine göre aylık 1.000-3.000 TL arası para kazanmanız mümkün. Peki nedir bu paketleme işleri? Nasıl yapılır? Bu soruların cevaplarını ve yapacağınız işleri yazımızda bulabilirsiniz.

Çanakkale’de Evde Yapılabilecek Ek işler                        Çanakkale’de Evde Örgü İpi Paketleme İşi Yapmak

Örgü ipi paketlemeleri bahsettiğimiz kolay işlerden biridir. Bu işi yapmak için firmanın başvuru formunu doldurarak beklemeniz yeterli olacaktır. Kolay bir iş olduğu için çocuklu ev hanımları genelde bu tarz işleri tercih ederek ev işlerine ve çocuklarına da vakit ayırmak isterler. Kolay olan bu işe çok fazla başvuru olduğu için firmalar en mantıklı olanlara geri dönüş yapar ve işi verirler. İşi aldıktan sonra size büyük kutular içinde uzun ip yumakları gönderilecek ve bu yumakları top haline getirmeniz istenecektir. Renk renk olan ipleri ayrı ayrı sararak paketlemeniz yeterli olacaktır. Örgü ipi paketleyerek aylık 1.000 TL kazanabilirsiniz.

Örnek Başvuru Formu
İsim soyisim:
Şehir:
Yaş:
Daha önce ambalajlama / paketleme işi yaptınız mı:
Günde kaç adet ambalajlama işi yapabilirsiniz:
İşleri kaç kişi ile yapacaksınız:
Ödemenizi haftalık mı aylık mı istiyorsunuz

Çanakkale’de Evde Örgü İpi Paketleme İşi Yapmak

Çanakkale’de Evde Gözlük Bezi Kesme ve Paketleme İşi Yapmak

Geçim sıkıntısından dolayı Türkiye’de neredeyse 50.000 kadın evde paketleme işi yaparak ek gelir sağlıyor. Evde gözlük bezi kesmek bu paketleme işlerinden sadece biri. Firmalar size büyük boyutlarda bezler göndererek kenarlarını eğimli ve istedikleri ölçüde kesmeniz durumunda size aylık 800 TL civarında bir para öder. Gözlük bezi kesimi için firma size bazı malzemeler gönderecektir. Bu malzemeler aşağıdaki gibidir.

 • Gözlük bezi
 • Makas
 • Mezura
 • Çıtçıtlı poşet
 • Koli
 • Koli bandı
Çanakkale’de Evde Gözlük Bezi Kesme ve Paketleme İşi Yapmak

Çanakkale’de Evde Yapılabilecek Ek işler                      Çanakkale’de Evde Cıvata Paketleme İşi Yapmak

Boyutlarına göre değişen cıvataların üzerinde bir çok yiv bulunmaktadır. Cıvatalar inşaat ve makine sektöründe çok sık kullanılan ürünlerden biridir. Firmalara başvuru yaparak bu işe talip olabilir ve firmanın size geri dönüşünü bekleyebilirsiniz. Firma size işi verdikten sonra farklı büyüklükte ve modülde çok fazla cıvata göndererek boyutlarına ve modüllerine göre ayırarak paketlemenizi isteyecektir. Paketleme işi için aylık 1.200 TL ek gelir sağlayabilirsiniz.

Başvuru Formu İçin:

Adım Hatice 27 yaşındayım Çanakkale ilinin Biga ilçesinde oturuyorum eşim inşaat işçisi olduğu için kışın çalışmıyor. 2 çocuğum var biri okula gidiyor ve okul ihtiyaçlarını karşılamak için bu işe ihtiyacım var.

Mail Adresi / Telefon Numarası / Adres Bilgisi /

Çanakkale’de Evde Cıvata Paketleme İşi Yapmak

Çanakkale’de Evde Yapılabilecek Ek işler                        Çanakkale’de Evde Sakız Paketleme İşi Yapmak

Son yıllarda moda olan paketleme işlerinden hanımlar için en zevkli olanı sakız paketlemektir sanırım. Sakız paketleme işi direkt fabrikalar tarafından verilen ve iş yükünü çalışan personel yerine ev hanımlara aktarmak için yapılır. Ev hanımları hem sigortasız çalışırlar hemde bu tarz paketleme işlerini daha uyguna yaparlar. Bu sayede fabrika maaşlı ve sigortalı çalışanlarını başka alanlarda kullanarak ekonomik olarak kâr elde etmiş olur. Kadınlar bu iş için fabrikanın başvuru formunu doldurup bekler ve yüksek oranda da işe kabul edilirler. İşe kabul edildikten sonra detaylar anlatılır ve ürünler fabrika tarafından eve teslim edilir. Genellikle bir ay süren bu iş için hanımlar 1.000 TL ödeme alırlar ve sonraki aylarda da devam ederler.

Çanakkale’de Evde Sakız Paketleme İşi Yapmak

Çanakkale’de Evde Vana Paketleme İşi Yapmak

Su ve gaz gibi evde sıkça kullanılan kaynakların akışını sağlayan vanalar firmalara parçalar halinde gönderilir. Firmalar bu işi evde ekiş yapanlara vererek daha ucuza mâl ederler. Firma sizinle çalışmayı kabul ettiği takdirde vanaları 3 parça halinde göndererek montalamanızı ve paketlemenizi isteyecektir. İşler genellikle haftalık ve aylık bitirilebilir. Haftalık 200-250 TL aylık 800-1.000 TL arası geliri olan bu işi yapmak için form doldurup başvurmanız yeterli olacaktır.

Örnek Başvuru Formu
İsim soyisim:
Şehir:
Yaş:
Daha önce ambalajlama / paketleme işi yaptınız mı:
Günde kaç adet ambalajlama işi yapabilirsiniz:
İşleri kaç kişi ile yapacaksınız:
Ödemenizi haftalık mı aylık mı istiyorsunuz

Çanakkale’de Evde Vana Paketleme İşi Yapmak

Çanakkale’de Evde Sebze Soyacağı Paketleme İşi Yapmak

Sebze soyacakları basit demirlerden yapıldığı için sürekli kırılan ve yenisine ihtiyaç duyulan bir mutfak aletidir. Sebze soyacakları genellikle demir çelik fabrikalarında üretildiği için dönemsel üretilen ürünlerdendir. Yani firma başvurunuzu kabul ederse bir ay soyacak paketlerseniz diğer ay çay kaşığı, çatal, kaşık gibi ürünleri paketleyebilirsiniz. Firma sizinle anlaşma yaptığında bu konular hakkında detaylı bilgileri size bildiriyor. Evde sebze soyacağı paketleyerek ayda 1.500 TL ek gelir sağlayabilirsiniz.

Örnek Başvuru Formu
İsim soyisim:
Şehir:
Yaş:
Daha önce ambalajlama / paketleme işi yaptınız mı:
Günde kaç adet ambalajlama işi yapabilirsiniz:
İşleri kaç kişi ile yapacaksınız:
Ödemenizi haftalık mı aylık mı istiyorsunuz:

Çanakkale’de Evde Sebze Soyacağı Paketleme İşi Yapmak

Çanakkale’de Evde Led Ampul Paketleme İşi Yapmak

Ampuller evimizin her odasında bulunan aydınlatma araçlarındandır. Eski ampullere göre daha tasarruflu olan led ampuller son 4-5 yılda satış rekorları kıran bir üründür. Durum böyleyken yani talep artarken üretim çok fazladır. Cam ve elektronik fabrikalarının sürekli ürettiği led ampuller kırılma ve tozlanma riskinden dolayı evde ekiş yapanlara yaptırılan işlerden biridir. Evde led ampul paketleme işi için firmaya başvurursanız firma size ampul başı 25 kuruş  verir ve bu paketleme işinden hızınıza göre aylık 1.200-1.500 TL kazanırsınız. Firmanın gönderdiği malzemeler.

 • Led ampul
 • Ampul duyu (paketlemeden önce kontrol için)
 • Ampul kutusu
 • Silme bezi
 • Koli
 • Koli bandı
Çanakkale’de Evde Led Ampul Paketleme İşi Yapmak

Bir önceki yazımız olan Bursa'da Evde Yapılabilecek Ek işler başlıklı makalemizde Bursa'da Evde Anahtarlık Paketleme İşi Yapmak, Bursa'da Evde Kemer Tokası Paketleme İşi Yapmak ve Bursa'da Evde Örgü İpi Paketleme İşi Yapmak hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu