DekorasyonFaydalı BilgilerGenel

Dekorasyonda Lambader Kullanımı

Dekorasyonda Lambader Kullanımı Lambader Dekorasyonda Nasıl Kullanılmalı?

Dekorasyonda Lambader Kullanımı

Dekorasyonda Lambader Kullanımı Ayaklı Lamba olarak bilinen lambader son zamanlarda bir çok evde kullanılmaya başlanan bir ev eşyası. Hem çok iyi aydınlatan hemde evin bir köşesinde dekor olarak duran lambader çeşitleri son bir kaç yıl içinde arttı. Yıllardan beri bilgisayar ve çalışma masalarında kullanılan lambaderler zamanla mutfağa, salona dekoratif olarak şık duran bir ev eşyası haline geldi. Gözü yormayan ışığı ile rahatça evimizi ve odamızı aydınlatan lambederin bir çok çeşidi bulunuyor. Evlerin yanı sıra ofislerde de kullanılan bu dekoratif ev eşyası ofislerin neredeyse bir çoğunda bulunur bir hale geldi. Lmabaderleri eskiden bulmak çok zordu fakat son zamanlarda bir çok mobilyacıda bulunabiliyor.

Dekorasyonda Lambader Kullanımı Nerede Kullanılır?

Evde bulunan lambalara göre gözü daha az yoran bir etkiye sahip olan lambaderlerin bir çok çeşidi bulunmakta. Lambaderler arkanızdan, yanınızdan, üstünüzden yani dilediğiniz şekilde aydınlatma özelliğine sahiptir. Bulunduğu yerle orantılı olan lambaderin ışığı doğruda göze gelmeyeceği için gözü yorucu bir etkisi olmaz. Oturma odalarında koltuk takımının yanında veya arkasında durabilir. Oturma odanızda bulunan renklere göre seçilen lambaderler daha şık bir ortam yaratır. Koltuk takımları birbirine sık şekilde duruyorsa televizyon ünitesinin yanında da şık duracaktır.

Lambader Fiyatları

  • Ortalama bir büyüklükte olan bu tarz bir lambader 70 cm uzunluğunda ve 30 cm genişliğinde olup metalden yapılmıştır. fiyatı 70-80 TL aralığındadır.

  • 105 cm ayarlanabilir uzunluğa sahip olan bu lambaderin şapka dahil yüksekliği 138 cm dir. Metalden yapılan ayak bölümü ile sağlam bir yapısı vardır. Fiyatı 150-160 TL arasındadır.

  • Ürün boyu 150 cm eni 30 cm dir. 3 farklı lamba ile aydınlatabilen bu lambaderin fiyat aralığı 300-350 TL dir.

 

  • Kısalıp uzama gibi özellikleri olan bu lambederin dik uzunluğu 160 cm eni 40 cm dir. Fiyat aralığı 110-120 TL

  • 165 Cm uzunluğunda 40 cm genişliğinde olan bu lambader birbiri ile uyumlu, yakın renk tonlarının bir arada olmasıyla odayı aydınlatması bir yana, bulunduğu alana son derece estetik bir hava katıyor. Genel itibariyle koyu renk tonlarına sahip olan lambader modeli, aydınlık renklerin hakim olduğu odalarda da mat ve koyu tonların ağırlıklı olduğu mekanlarda da kullanılabiliyor. İnce ve hafif olması sayesinde istenilen yere rahatlıkla taşınabiliyor oluşu da tüketicileri cezbediyor. İnce tasarımına karşın sağlam ve dayanıklı olması uzun süre keyifle kullanım olanağı sunuyor. Doğru bakım yöntemlerini uygulayarak yaşam alanlarınızı bu şık lamba ile aydınlatmanın keyfini uzun yıllar çıkarabilirsiniz. Fiyat aralığı 750-800 TL

  • 12 farklı lamba ile odanızı aydınlatabilen bu lambader 170 cm uzunluğunda ve 75 cm genişliğindedir. Tamamen metalden yapılmış bu ürün dikkatli kullanıldığı takdirde evinizi uzun yıllar boyunca aydınlatabilir. Fiyat aralığı 600-650 TL

  • Çok şık bir görüntüsü olan ve ahşaptan yapılan bu güzel lambeder  140 cm uzunluğunda ve 60 cm genişliğindedir. Ahşap ev eşyalarına ilgisi olanların dikkatini çekebilecek bu ürünün fiyatı 600-620 TL arasında değişmektedir.

  • 120 cm uzunluğu ve 30 cm genişliği olan bu ürün iş yerlerinizde çok şık duracaktır. Fiyat aralığı 370-390 TL

  • Sıradan bir görüntüsü olan bu lambaderin uzunluğu 155 cm genişliği 35 cm dir. Fiyat aralığı 200-250 TL

 

Bir önceki yazımız olan Köpeğin Ölmek Üzere Olduğunu Anlayacağınız Belirtiler başlıklı makalemizde Evcil Köpeğin Ölmek Üzere Olduğunu Anlayacağınız 5 Ölüm Belirtisi, Evcil Köpekler Neden Ölürler Köpekler Neden Ölür ve Köpekler Neden Ölür hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu