Biyografi

Dünyanın En İlginç ve Farklı Kadınları

Dünyanın En İlginç ve Farklı Kadınları

Dünyanın En İlginç ve Farklı Kadınları

Dünyanın En İlginç ve Farklı Kadınları adlı yazımızda sizlere daha önce adını duymadığınız kadınların ne kadar farklı olduğunu göstereceğiz. Bu kadınların hepsi hayata farklı yerlerden başlamış ve farklı kişiliklerde kendi benliklerini korumaya çalışmışlardır. Yaptıkları şeyler veya hayat tarzları sizlere çok uç gelse de onlar kendi kararlarıyla diledikleri hayatı yaşayan insanlar. Beğenmezsek bile saygı duyarak bakmak çok önemli. Gelin hep beraber bu ilginç ve bir o kadarda farklı kadınları tanıyalım.

Erika Ervin

Modellik yapan Erika transeksüel bir kadındır. İlginç kadınlar arasında en tanınmış olanı Erika’dır. Hemcinslerine göre oldukça büyük ebatlı olan Erika 2 metre 3 cm boyundadır. Magazin dergilerine kapak olan kadının hayattaki en büyük arzusu ise sıfır beden ve narin bir kadın olabilmektir. Çocukluğundan bu yana boyunu ve vücudunu kafasına takarak sıradan olmayı hayal etmiştir. Bu konuda bazı girişimlerde bulunmuş tehlikeli yollara bile yönelmiştir. Ancak sonunda Dünyanın en iri kadını olarak tanınmıştır.Fakat bu yöntemler işe yaramamış ve Erika dünyanın en uzun kadını olmuştur.

Cathie Jung

Dünyanın en ince belli kadını olarak tanıdığımız Cathie 12 yıl boyunca korse takmış ve bilindiği kadarıyla korseyi hiç çıkarmayarak dünyanın en ince belli kadını olmuştur. Bel ölçüsünü 38 civarına indirmiş ve bu alanda bir ilke imza atmıştır. Kupa kızı lakabı ile bilinen Cathie en ince belli kadın olarak rekorlar kitabına adını yazdırmış bir kadındır.

Mikel Ruffinelli

İlk başlarda 160 boyunda ve sadece 80 kg ağırlığında olan Mikel ilk çocuğunu doğurduktan sonra 25 kilo almış ve bu kiloları verememiştir. Sonra tekrar doğum yapmış ve aldığı kiloları sadece kalça bölgesinde toplanmıştır.Mikel’in kalçası her doğumdan sonra dahada genişlemiş ve inanılmayacak derecede büyümüştür. Kalça genişliği 2 metre 43 cm olarak hesaplanan Mikel’in beli 1 metre civarıdır. Kalçasının büyüklüğü inanılmaz boyuta ulaşan Mikel bu durumdan hoşnut ve kalçasının küçülmemesi için sürekli olarak kalori almaya devam ediyor.

Dünyanın En İlginç ve Farklı Kadınları Kimlerdir?

Aneta Florczy

Aneta dünyanın en güçlü kadını olarak kabul ediliyor. 1982 doğumlu Aneta bir çok alanda erkekleri bile alt edebilecek güce sahip.

Jyoti Amge

Dünya üzerindeki en küçük boylu kadın olarak tanınan Jyoti 2,5 litrelik kola şişesi ile aynı boydadır. Akondroplazi hastalığı olarak bilinen cüce hastalığı olan minik kadının boyu 70 cm dir. Bu hastalığa sahip olan kişilerde vücut oranları genellikle bozuktur ve hareket etmekte güçlük çekerler. Fakat Jyoti bu konuda şanslı sayılır vücut oranları düzgündür ve çok sevimli bir görünüme sahiptir.

Julia Gnuse

Julia vücudunda çıkan lekeler yüzünden çok ciddi sorunlar yaşayan bir kadındı. Bir arkadaşının üzerine lekelerin üzerine dövme yaptırmaya karar verdi. Şuan dünyanın en çok dövmesine sahip olan kadını olarak tanınıyor.

Beshine

Beshie dünyanın en büyük göğüslerine sahip kadınıdır. Toplamda 18 kilogram olan göğüsleri ile mankenlik yapmakta ve kendine uygun kıyafet bulamamaktadır.

Asha Mandela

Tam bir Rapunzel olan Asha Mandela’nın saçları 5 metre 80 cm uzunluğundadır. Dünyanın en uzun saçlı kadını olarak rekor kıran Asha kendisine kanser teşhisi konulmasının ardından 25 sene boyunca saçlarını hiç kestirmeden uzatmaya başlamıştır. Kemoterapi görmesine rağmen saçları dökülmemiştir. Saçlarını devamlı olarak ellerinde ve çantasında taşıyan Asha bu alanda bir rekora imza atmıştır.

 

Bir önceki yazımız olan Ünlü İsimlerin Ölmeden Önceki Son Sözleri başlıklı makalemizde Bob Marley'in Son Sözleri, Charlie Chaplin 'in Son Sözleri ve Che Guevara'nın Son Sözleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu