Araç çubuğuna atla
Faydalı Bilgilerİş Fikirleri ve İmkanlarıSektörel

Edirne’de Evde Yapılabilecek Ek işler

Edirne'de Evde Yapılabilecek Ek işler Evde Nasıl Ek İş Yaparım?

Edirne’de Evde Yapılabilecek Ek işler

Edirne’de Evde Yapılabilecek Ek işler Evde ekiş yapmak için bir çok paketleme işi bulunmaktadır. Edirne’de yapılabilecek paketleme işleri nelerdir? Ne kadar kazanırım? Gibi sorularınızın cevabını yazımızda bulabilirsiniz. Paketlemenin türüne göre aylık 1.000 ile 3.000 TL kazanmanız mümkün. Yapmanız gereken tek şey formları doğru ve eksiksiz doldurarak işlere talip olmak. Sadece tek bir iş için başvurmak yerine birden fazla işe başvurup şansınızı arttırabilirsiniz.

 Edirne’de Evde Yapılabilecek Ek işler                             Edirne’de Evde Eşarp Paketleme İşi Yapmak

Kadınların başlarına veya boyunlarına takarak kullandığı bir aksesuar olan eşarp en çok satılan ürünlerden biridir. Bu yüzden üretimi de oldukça fazladır. Eşarp üreten firmalar kirlenme,tozlanma ve kırışıklıktan dolayı eşarp paketleme işlemlerini evde ekiş yapanlara devreder. Eşarp üreten firmalar kendileriyle çalışanlara çok fazla eşarp göndermez bunun sebebi ütüde ve pakette acele etmeden yavaş yavaş düzgün bir şekilde paketlenmesini istediklerinden dolayıdır. Eşarp üreten firmalara başvurup paketleme işine talip olmak istiyorsanız başvuru formlarını doldurun ve firmanın size ulaşmasını bekleyin. Bu iş için firma size her ay düzenli olarak eşarp gönderir ve aylık 1.200 TL para öder.

Örnek Başvuru Formu
İsim soyisim:
Şehir:
Yaş:
Daha önce ambalajlama / paketleme işi yaptınız mı:
Günde kaç adet ambalajlama işi yapabilirsiniz:
İşleri kaç kişi ile yapacaksınız:
Ödemenizi haftalık mı aylık mı istiyorsunuz:

Edirne’de Evde Eşarp Paketleme İşi Yapmak

 Edirne’de Evde Yapılabilecek Ek işler                             Edirne’de Evde Örgü Şişi Paketleme İşi Yapmak

Bere, atkı, eldiven, kazak gibi giysilerin örüldüğü şişler yani kadınların deyimiyle ‘tığ’ sürekli alınması gerek bir üründür. Örgü şişleri erkekler tarafından tek tip olarak bilinse de neredeyse 120 çeşit örgü şişi vardır. Firmalar şişleri boyut, kalınlık, kullanım alanına göre ayırmak ve paketleme için ev hanımlarından destek alırlar. Kendilerine başvuranlar arasından seçtikleri kişilerle iletişime geçen firma yetkilileri şartları anlattıktan sonra malzemeleri kapınıza kadar getirir ve size bir süre verip süre sonunda paketlenmiş ürünleri almaya gelirler. Ürünler alınınca paranız elden teslim edilir. Örgü şişi paketleyerek ayda 1.400 TL ek gelir sağlayabilirsiniz.

Başvuru Formu İçin:

Adım Feride 39 yaşındayım Edirne’nin İpsala ilçesinde oturuyorum eşim mevsimlik çalışan olduğu için kış aylarında çalışmıyor. 4 çocuğum var üçü okula gidiyor ve okul ihtiyaçlarını karşılamak için bu işe ihtiyacım var.

Mail Adresi / Telefon Numarası / Adres Bilgisi /

Edirne’de Evde Örgü Şişi Paketleme İşi Yapmak

 Edirne’de Evde Yapılabilecek Ek işler                             Edirne’de Evde Sütyen Askısı Paketleme İşi Yapmak

Kadınların kullandığı iç çamaşırlarından biri olan sütyenin sırttan çevirerek sabitlenmesine yarayan sütyen askısı normalde sütyenle beraber satılsa da haricen satıldığı durumlarda vardır. Sütyen askısı paketleme işini yapmak için firmanın başvuru formunu doldurup cevap beklemeniz yeterli olacaktır. Firma sizi uygun görürse arayıp paketleme hakkında detaylı bilgiyi verip adresinize ürünleri göndererek 1 ay içinde hazırlamanızı isteyecektir. 1 ay sonra firma ürünleri almaya geldiğinde size kapıda ödeme yapacaktır. Firmanın sütyen askısı paketleme işi için aylık verdiği ücret 1.000 TL dir.

Örnek Başvuru Formu
İsim soyisim:
Şehir:
Yaş:
Daha önce ambalajlama / paketleme işi yaptınız mı:
Günde kaç adet ambalajlama işi yapabilirsiniz:
İşleri kaç kişi ile yapacaksınız:
Ödemenizi haftalık mı aylık mı istiyorsunuz:

Edirne’de Evde Sütyen Askısı Paketleme İşi Yapmak

Edirne’de Evde Mendil Paketleme İşi Yapmak

Erkeklerin son dönemlerde takım elbise ceplerine koydukları bu şık aksesuar çeşit çeşit üretilen bir üründür. Tekstil firmalarının binlercesini ürettiği bu ürünlerin tek tek ütülenerek paketlenmesi gerekiyor. Firmalar başvuru değerlendirmelerinden sonra sizi uygun görürlerse arayıp aylık 1.200 TL karşılığında size 2.400 adet mendil göndererek paketlemenizi isteyecektir.

Başvuru Formu İçin:

Adım Feride 39 yaşındayım Edirne’nin İpsala ilçesinde oturuyorum eşim mevsimlik çalışan olduğu için kış aylarında çalışmıyor. 4 çocuğum var üçü okula gidiyor ve okul ihtiyaçlarını karşılamak için bu işe ihtiyacım var.

Mail Adresi / Telefon Numarası / Adres Bilgisi /

Edirne’de Evde Mendil Paketleme İşi Yapmak

Edirne’de Evde Sakız Paketleme İşi Yapmak

Son yıllarda moda olan paketleme işlerinden hanımlar için en zevkli olanı sakız paketlemektir sanırım. Sakız paketleme işi direkt fabrikalar tarafından verilen ve iş yükünü çalışan personel yerine ev hanımlara aktarmak için yapılır. Ev hanımları hem sigortasız çalışırlar hemde bu tarz paketleme işlerini daha uyguna yaparlar. Bu sayede fabrika maaşlı ve sigortalı çalışanlarını başka alanlarda kullanarak ekonomik olarak kâr elde etmiş olur. Kadınlar bu iş için fabrikanın başvuru formunu doldurup bekler ve yüksek oranda da işe kabul edilirler. İşe kabul edildikten sonra detaylar anlatılır ve ürünler fabrika tarafından eve teslim edilir. Genellikle bir ay süren bu iş için hanımlar 1.000 TL ödeme alırlar ve sonraki aylarda da devam ederler.

Edirne’de Evde Sakız Paketleme İşi Yapmak

Edirne’de Evde Laptop Bataryası Paketleme İşi Yapmak

Diz üstü bilgisayarların en önemli parçalarından biri olan bataryaların arka kısımlarında bilgisayarı çalıştırmak için açık bulunan elektrik aksamı vardır. Laptopla beraber satılan bataryalar çoğu yerde harici olarak satılmakta ve kullanılmaktadır. Batarya üreticileri bu ürünleri evde ekiş yapanlara paketleterek iş gücünü azaltmayı amaçlar. Bu iş için firma size aylık 1.200 TL ödeme yapar.

 

Bir önceki yazımız olan Diyarbakır'da Evde Yapılabilecek Ek işler başlıklı makalemizde Diyarbakır'da Evde Duş Jeli Paketleme İşi Yapmak, Diyarbakır'da Evde Eşarp Paketleme İşi Yapmak ve Diyarbakır'da Evde Örgü Şişi Paketleme İşi Yapmak hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu