Sosyal MedyaWeb Dünyası

En Fazla Youtube Abonesi Olan Youtuberler

En Fazla Youtube Abonesi Olan Youtuberler Kimlerdir?

En Fazla Youtube Abonesi Olan Youtuberler

Ülkemizde son yıllarda kullanılan en popüler uygulamalardan biri olan Youtube neredeyse her insan tarafından kullanılıyor. Bu uygulama içerik üreticilerinin para kazanmak adına video ürettikleri bir site olarak biliniyor. Türkiye’de de çok fazla kullanılan youtube son dönemlerde bir hayli popüler. En Fazla Youtube Abonesi Olan Youtuberler listesinde ilk 10 Youtuberler kimlerdir? Sizler için bu listeyi araştırdık ve derledik. İşte en çok aboneye sahip 10 Youtuber.

Enes Batur: 12,8 Milyon Abone
En çok abonesi olan Türk youtuber denince akla gelen hatta Google’da arattığınızda ilk sırada Enes Batur var 12,8 milyon abone sayısı ile ülkemizde en çok abonesi olan youtube kanalına sahip.

Orkun Işıtmak: 7,27 Milyon Abone
Orkun Işıtmak da 7,27 Milyon abonesi ile en fazla abonesi olan Youtuber listesinde yerini alıyor. Orkun Işıtmak 2012 yılından beri Youtube’a içerik üretiyor. Daha çok eğlence ve oyun içerikli konseptlerde içerik üretiyor. Ayrıca Orkun Işıtmak, 2018 yılında yayınlanan “İyi Oyun” sinema filminde de rol aldı.

Kafalar: 6,56 Milyon Abone
Kafalar isimli Youtube kanalı Fatih Yasin,Atakan Özyurt ve Bilal Hancı tarafından yönetiliyor. Kafalar, “Kafalar Karışık” isimli bir sinema filminde de oynadılar. Filmde ünlü başka influencerlar da yer aldı. 6,56 milyon abone ile de youtube en çok aboneye sahip kanallardan biri.

Reynmen: 6,15 Milyon Abone
Reynmen Youtube Kanalının sahibinin gerçek adı Yusuf Aktaş. Kanalın adını İngilizce “rain man” yani yağmur adam kelimesinin okunuşundan esinlenerek konulmuş. Reynmen’in çıkardığı şarkılarda oldukça sevildi. “Derdim Olsun” ve “Ela” en çok izlenen videoların arasında yer almakta. Reynmen’in toplamda 6 milyonun üzerinde abonesi var.

Deli Mi Ne? 6 Milyon Abone
Deli Mi Ne kanalını Fester Abdü yönetiyor. 6 milyonu aşan abone sayısı ile Deli Mi Ne kanalı da en fazla abonesi olan Youtuber listesinde yer alıyor.

En Fazla Youtube Abonesi Olan Youtuberler Kimlerdir?

Ruhi Çenet: 4,72 Milyon Abone
Ruhi Çenet 2011 yılında bu yana Youtube’da video paylaşıyor. Videolarında genellikle bilgilendirici içeriklere yer veriyor. Ruhi Çenet, 4,72 milyon abone sayısı ile türkiye de en çok abonesi olan youtuber listesinde ilk sıralarda yer alıyor.

Barış Özcan: 4,36 Milyon Abone
Barış Özcan Youtube kanalında sanat tasarım ve teknoloji hikayelerine yer veriyor. 4 milyonun üzerinde abone sayısı ile ülkemizde youtube en çok abonesi olan kişiler arasında.

Berkcan Güven: 4 Milyon Abone
Berkcan Güven BEGE lakabıyla bilinen bir Youtuber. 2019 yılında çıkan ve klibinde Aleyna Tilki’nin oynadığı “Yeniden” şarkısı Youtube’da 47 milyon görüntülenme aldı. Berkcan Güven toplamda 4 milyon aboneye sahip.

Alper Rende: 3,7 Milyon Abone
Alper Rende Youtube’da babasıyla çektiği eğlenceli videolarla tanınıyor. Aynı zamanda da bir Vine fenomeni. Youtube’da sahip olduğu 3,7 milyon aboneye sahip.

Furkan Yaman: 3,42 Milyon Abone
Furkan Yaman 2015 yılında Youtube’a başladı. Ünlü Youtuber kısa bir süre önce bir Burger dükkanı açmıştı. Furkan Yaman 3,42 milyon aboneye sahip.

Bir önceki yazımız olan Türkiye'nin En Büyük İnstagram Sayfaları Fenomenleri başlıklı makalemizde En Büyük İnstagram Sayfaları, En Çok Takipçisi Olan İnstagram Sayfaları ve Türkiye'de En Çok Takipçisi Olan İnstagram Sayfaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu