Araç çubuğuna atla
GenelWeb Dünyası

En Güvenilir Satış Ortaklığı Siteleri

En Güvenilir Türk ve Yabancı Satış Ortaklığı Siteleri

En Güvenilir Satış Ortaklığı Siteleri

En Güvenilir Satış Ortaklığı Siteleri Kendi websiteniz veya blogunuz üzerinden ya da internette reklam yapma yoluyla başka sitelere müşteri göndererek para kazanma durumuna satış ortaklığı denir. İngilizcedeki karşılığı affiliate marketing anlamına gelir. Satış ortaklığı işine girmek için ilk yapmanız gereken satış ortaklığı siteleri ile çalışmaya başlamak için bu programlara üye olmak gerekiyor.

Bu networkler satış ortaklığı programları bulunan birçok satış sitesi ile sizleri buluşturan aracı kurumlardır. Her e-ticaret veya reklam veren sitesi ile tek tek uğraşmak ve satış anlaşması yapmak ciddi zaman alır.  Affiliate networkler üzerinden satış getirmenizi bekleyen binlerce e-ticaret sitesine ya da başka sitelere ulaşmanız daha kolay ve hızlı olacaktır.

Kayıt yaptırdığınız sırada programlara alınmanız için doldurduğunuz formun açıklama kısmında kendinizden, sitenizden ve sitenizin ziyaretçi profilinden bahsetmek şansınızı büyük oranda arttıracaktır.Hem Türk hem de yabancı satış ortaklığı siteleri listemizde en güvenilir ve Türkiye’ye ödeme gönderen affiliate networkleri inceledik ve bu siteler hakkında size kendi tecrübelerimizi aktaracağız.

Gelir Ortakları

Türkiye’deki ilk affiliate networklerden olan Gelir Ortakları, internet reklamcılığında önemli bir yeri olan Digitouch A.Ş. şirketinin bir parçasıdır. Merkezi İstanbul Mecidiyeköy’de bulunan Gelir Ortakları ağırlıklı olarak e-ticaret siteleri için Cps (Satış başına ödeme) ve form doldurtmaya yönelik cpa türünde kampanyaları sizlere sunar. Cps ve Cpa türünde yüzlerce reklam vereni bünyesinde bulunduran Gelir Ortakları affiliateler için Oyun ve uygulama indirme Cpi (İndirtme başına ödeme) türünde reklam verenleri de bazen sizinle buluşur.

Gelir Ortakları

Admitad

Yurt dışı bir firmaya ait olan Admitad yıllardır Türkiye ekibi var ve hepsi Türkçeyi çok hakimler.Sistemlerinde bir çok reklam veren var ve Türkiye’ye yatırım yaptıkları için kendilerini bir Türk network gibi düşünmek yanlış olmaz. E-ticaret tarafında kuvvetliler ve Avrupa ya da Rusya trafiği olanlar için de değerlendirilmesi gereken bir affiliate network.

Admitad

Reklam Action

Gelir ortakları ile birlikte en eski affiliate networklerden biri olan Reklam Action, Reklam Store ailesinin performans tabanlı reklam networküdür. Özellikle Cpa ve Cps bazlı kampanyaları ile affiliate pazarlama alanında yüzlerce reklam verene kolayca ulaşmanızı sağlayacaktır bir affiliate networktür. İndirme bazlı offerlarının çokluğu özellikle mobil trafiği olan yayıncıların dikkatli bir şekilde incelemesi gerekmektedir.

Reklam Action

Avangate

Tüm dünyadan yüz binlerce yazılımcının ve yazılım şirketinin yazılım ürünlerini satmalarına yardım ederek onlarla satış ortağı olabileceğiniz yazılım alanındaki dünyadaki en büyük affiliate network kesinlikle Avangate tir.

Avangate

Crobo

Web ve mobil oyun firmalarının oyunlarını sitenizde tanıtıp bu oyunlara siteniz üzerinden gidecek oyuncular için para kazanabileceğiniz bir oyun satış ortaklığı networküdür. Crobo tüm dünyada en çok oyun reklam verenine ulaşmanız açısından önemli bir affiliate networktür.

Crobo

 

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı Festivallerine Giderken Dikkat Edilmesi Gerekenler başlıklı makalemizde Festival, Festivali ve Gideceğiniz Yeri Önceden Araştırın ve Yurtdışı Festivalleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu