Faydalı BilgilerGenelModaÜrünler

En İyi İnstagram Butik Sayfaları

İnstagram Butik Sayfaları En İyi İnstagram Butik Sayfaları

En İyi İnstagram Butik Sayfaları

En İyi İnstagram Butik Sayfaları Son zamanlarda en popüler sosyal paylaşım sitelerinden biri olan instagram kullanıcı sayısı arttıkça alışverişinde en önemli adreslerinden biri olmayı başardı. instagramda sosyal içeriğin yanı sıra bir çok alışveriş sayfası kuruldu ve bu sayfalar güvenirliğine, ucuzluğuna göre yüz binlerce hatta milyonlarca kişi tarafından takip edilmeye başlandı. İnternet sitelerinin yanı sıra alışverişte önemli bir rol alan instagramda en dikkat çekici sayfaların başında butik sayfaları geliyor sizler için bu sayfaları paylaşıp size en uygun olanı seçmenize yardımcı olacağız.

Deniz Butik

Kadın giyiminin en önemli adreslerinden biri olan deniz butik alt ve üst giyimin yanı sıra takılarıyla göz kamaştıran ve kaliteli giyimin adresi olarak karşımıza çıkıyor. İnstagramın en büyük ve en göz alıcı sayfalarından biri olan deniz butik sayfasına göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Instagram Hesabı: https://www.instagram.com/denizbutikk/?hl=tr

 

Pelinin Ayakkabıları

Pelin Acıoğlu Özfırıncı’nın sahip olduğu bu ayakkabı sayfası farklı ayakkabı modelleri ile göz kamaştırıyor ve takipçilerine ciddi bir kalite sunuyor. 1.2 milyon takipçiye ulaşarak ne denli ciddi bir site olduğunu takipçi sayısından anlayabiliyoruz.

Instagram Hesabı: https://www.instagram.com/pelininayakkabilari/

Ayakkabı Delisiyim

Bu isime benzer bir çok sayfa bulunsa bile ayakkabı delisiyim sayfası ciddi orandaki takipçisi ile hem erkek, hem kadın ayakkabılarında ciddi satışlar yapıyor.

Instagram Hesabı: https://www.instagram.com/ayakkabidelisiyim/

ShoEtek

Online bir satış sitesi olan ShoEtek ürünleri Türkiye’nin farklı şehirlerinde mağazalarında hizmet veriyor. Mağazalara gidemeyenler için instagram sayfası kuran ve bu sayede binlerce kişiye ulaşan ShoEtek markası müşteri memnuniyeti ile önde gelen butik sayfaları arasında yerini alıyor.

Instagram Hesabı: https://www.instagram.com/shoetek/

Butik10

Aslı Fettahoğlu’nun tasarımı olan kıyafetlerin satışı yapılan sayfaya ciddi bir talep var. Her gün binlerce sipariş alan bu sayfanın 74 bin takipçisi olsa da kıyafet kalitesi çok yüksek.

Instagram Hesabı: https://www.instagram.com/butik10/

Sentetik Sezar Taksim

İstanbul Kadıköy Moda, Beşiktaş ve Taksimde mağazaları ulan bu eşsiz butik kıyafetlerinde canlı renk tercihleri yaparak müşterilerinin zevkine göre özel kıyafetler hazırlayabiliyor. 211 bin takipçisi olan bu sayfanın rahat kesim kıyafetleri dikkat çekiyor.

Instagram Hesabı: https://www.instagram.com/sentetiksezartaksim/?hl=tr

 

Bir önceki yazımız olan Köpeğin Ölmek Üzere Olduğunu Anlayacağınız Belirtiler başlıklı makalemizde Evcil Köpeğin Ölmek Üzere Olduğunu Anlayacağınız 5 Ölüm Belirtisi, Evcil Köpekler Neden Ölürler Köpekler Neden Ölür ve Köpekler Neden Ölür hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu