Araç çubuğuna atla
Faydalı BilgilerGenelTeknoloji

En İyi Katı Meyve Sıkacakları

Piyasadaki En İyi Katı Meyve Sıkacakları Hangileridir?

En İyi Katı Meyve Sıkacakları

En İyi Katı Meyve Sıkacakları Meyve tüketimi arttıkça meyve suyu tüketimi de yıllar içinde artış göstererek bambaşka bir seviyeye geldi. Meyve suyu tüketimi insan sağlığına ciddi yararı olan bir sıvı olup sindirim sisteminin daha iyi çalışmasını, vitaminlerin tam ve eksik alınması gibi insan hayatını doğrudan etkileyen özelliklere sahip. Meyve suyu tüketimi eskiden daha çok marketlerdeki hazır meyve suları ile sağlanırdı fakat içerdiği katkı maddelerinden dolayı insanlar daha sağlıklı olan kendi meyvelerinden kendi meyve sularını yapmaya başladı. Kendimize evdeki meyvelerle meyve suyu yapmak hazırlamak için katı sıkacaklara ihtiyacımız var. Yazımızda En İyi Katı Meyve Sıkacakları hakkında bilgiler vereceğiz.

Philips HR1863/20 Katı Meyve Sıkacağı:

Motoru oldukça güçlü olan bu katı meyve sıkacağı 700 W motor gücüne sahip. En sert meyvelerin bile suyunu sıkabilen bu sıkacak piyasada 1100 TL ile 1200 TL arasında fiyatlarla satılıyor. Bu sıkacak ile posa kabını boşaltmadan tek seferde 2.5 litre meyve suyu elde edebilirsiniz. Motoru oldukça güçlü olan bu makine çok fazla ses çıkarmaz haznesinden meyve suyu akıtmaz. Ürünün musluğunun alt tarafı tam bir bardak sığacak şekilde tasarlanmıştır.

 

Katı Meyve Sıkacağı

Kuvings B6000S Whole Slow Juicer Katı Meyve Sıkacağı:

Meyve ve sebzelerin suyunu diğer makinelere göre çok daha başarılı sıkıyor. Soğuk pres yöntemi sayesinde vitaminler ve diğer besleyici nitelikler çok daha fazla korunuyor. Yüksek kaliteli malzeme ve ileri teknoloji başarılı tasarımla bir araya gelince sonuç kalite oluyor. Ultem denen malzeme ile yapılan bu sıkacak sizi ısınma ve bekleme sorunu ile karşı karşıya bırakmıyor. Ayrıca bu ürünü satın aldığınızda yanında ücretsiz temizleme aparatı hediye olarak geliyor. Piyasa fiyatı 2000 TL

Katı meyve sıkacağı

Arçelik K1582:

200 W gücünde olan bu makine 1 litre meyve suyunu hızlıca çıkarabiliyor. Özel ezme teknolojisi ile meyve ve sebzelerin suyunu ezmeden çıkarabiliyor. Akıllı emme özelliği bulunan bu makine meyvelerin suyunu sıkarken vitaminlerini posada bırakmadan suyun içine aktarıyor. Piyasa fiyatı 850 TL

Sıemens Me35000TR:

700 W gücünde olan bu sıkacak iki kademeli posa haznesine sahip nadir makinelerden biri. 1250 litre meyve suyu kapasitesi olan bu alet meyve ve sebzeleri parçalamadan sıkma özelliğine sahip. İçine konulan her meyve ve sebzeyi son damlasına kadar sıkabiliyor. Güvenlik sebebi ile kapanmamış veya oturmamış bir parçası olunca çalışmıyor. Piyasa fiyatı 600 TL.

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Köpeğin Ölmek Üzere Olduğunu Anlayacağınız Belirtiler başlıklı makalemizde Evcil Köpeğin Ölmek Üzere Olduğunu Anlayacağınız 5 Ölüm Belirtisi, Evcil Köpekler Neden Ölürler Köpekler Neden Ölür ve Köpekler Neden Ölür hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu