İş Fikirleri ve İmkanlarıSektörel

Evlere Ek İş İmkanı Veren Fabrikalar

Günümüz hayat koşulları zorlaştıkça evlerde ek iş arayışları da artmaktadır. Fabrikalarda dönemsel olarak evlerde ev hanımlarına ek iş imkanı tanıyabilmektedir. Evlere ek iş imkanı veren fabrikalar kadınlar için evlerde yapabilecekleri işleri verip yaptıkları adet bazında ödeme yapmaktadırlar.

Günümüz hayat koşulları zorlaştıkça evlerde ek iş arayışları da artmaktadır. Fabrikalarda dönemsel olarak evlerde ev hanımlarına ek iş imkanı tanıyabilmektedir. Evlere ek iş imkanı veren fabrikalar kadınlar için evlerde yapabilecekleri işleri verip yaptıkları adet bazında ödeme yapmaktadırlar. Böylece hem fabrikalar iş gücünü yükseltiyor hem de kadınlar evde ek gelir imkanı bulmuş oluyorlar.

Bir çok ev hanımı evlere ek iş imkanı veren fabrikalar ile anlaşıp bunları işlerini yapıyor ek gelir elde ediyor. Hatta birden fazla fabrika ile anlaşıp dilerseniz daha fazla iş yapar daha fazla gelir elde edebilirsiniz. Hatta öyle ki evlere ek iş imkanı veren fabrikalar ile anlaşıp ekiplerini kuran kadınlar bulunmakta. Bu şekilde hem daha hızlı üretim hem de daha fazla kazanç elde edebilmektedirler.

Evlere ek iş imkanı veren fabrikalar ürünlerin yapımı için materyalleri hem elden teslim edebiliyorken hem de kargo ile gönderebilmektedir. Yani fabrikanın illaki bulunduğunuz semt ya da bulunduğunuz şehirde olması şart değildir. Örneğin Bingöl’de yaşayan bir kadın, İstanbul’da yaşayan fabrikanın işlerini yapabilir. Kargo ile materyalleri teslim alır fabrikanın istediği forma getirip daha sonra tekrar kargo ile fabrikaya gönderim yapabilirsiniz.

Evlere Ek İş İmkanı Veren Firmalar

Ev hanımlarının talip olduğu evlere ek iş imkanı veren firmalar genelde fason üretim yapan firmalardır. Paketleme, dikim, ütü gibi bir çok iş türünde evde ek gelir imkanı kazanmak mümkündür. Genelde evlere iş iş imkanı sağlayan sektörler;

 • Nikah şekeri ve paketleme işleri
 • Fason giyim fabrikalarının düğme dikim işleri
 • Tekstil fabrikalarının evde iplik ayırma işleri
 • Evde ütü ve yıkama işleri
 • Evde boncuk yapma ve boncuk dizme işleri
 • Evde etiket basma işleri
 • Evde gömlek ipi temizleme işleri
 • Evde kalem montajlama işleri
 • Evde çantalara zımba basma işleri
 • Evde makale yazma işleri
 • Evde mandal montajlayarak para kazanma

 

Evde Nikah Şekeri Paketleyerek Para Kazanma

Evde Nikah Şekeri Paketleyerek Para Kazanma
Evde Nikah Şekeri Paketleyerek Para Kazanma

Özel bir beceri gerektirmeden evde yapılabilecek ek iş imkanlarından biri evde nikah şekeri, bebek şekeri paketleme işleridir. Evlere ek iş imkanı veren firmalar arasında en çok tercih edilenlerden biri de nikah şekeri paketleme işidir. Firma size koli içerisinde paketlenecek malzemeleri teslim eder sizce firmanın verdiği örnek doğrultusunda ürünleri paketleyerek firmaya teslim edersiniz. Yaptığınız paketleme işinde adet bazlı ödeme alabilirsiniz.

Evde nikah şekeri paketleme işi veren firmalar nasıl bulunur ?

Evde nikah şekeri paketleme işi yapan firmalar genelde kariyer ve benzeri ilan sitelerine ilan açar ya da sosyal medya sayfalarına ilan açarlar. Buralardan takip ederek evde nikah şekeri paketleme işi yapan firmalara ulaşmanız mümkündür. Ayrıca makalemizin altına yorum olarak iletişim bilginizi eklerseniz evde nikah şekeri paketleme işi verecek olan firmalar yorumunuzu görüp sizlerle iletişime geçebilir.

 

Evden Makale Yazarak Para Kazanma

Evde ek iş imkanlarından iyi para kazanılan yöntemlerden biri evde makale yazarak para kazanma yöntemidir. Ancak bu iş diğer ev işlerine göre daha fazla beceri ve bilgi gerekmektedir. Makale yazılımın özel teknikleri ve özel kuralları bulunmaktadır. Makale işinden para kazanabilmek için makalelerinizin bu kurallara uygun olarak yazılması gerekmektedir.

Evden Makale Yazım İşi Veren Firmalar Nasıl Bulunur ?

Evden makale yazım firmalarını bulmak için  ağırlıklı olarak kariyer ve benzeri iş ilanı sitelerini takip etmeniz gerekmektedir. Bunun dışında Google da makale hizmetleri diye arama yaptığınız zaman bir çok makale hizmeti firmasının web sayfasına ulaşabilirsiniz. Bu web sayfalarında iletişim bilgileri bulunur ve buradaki bilgilerden firmalar ile mail ya da telefon yolu ile iletişime geçerek anlaşma sağlayabilirsiniz. Ayrıca makalemizin altına yorum olarak iletişim bilginizi eklerseniz evde makale yazım işi verecek olan firmalar yorumunuzu görüp sizlerle iletişime geçebilir.

 

Evde İplik Temizleme İşi Yaparak Para Kazanma

Gün geçtikçe konfeksiyon ve tekstil sektörünün büyümesi ile bu anlamda ev kadınlarına da ek iş imkanları artmaktadır. Evlere ek iş imkanı veren fabrikalar arasında en fazla iş imkanı tanıyanlar tekstil ve konfeksiyon fabrikalarıdır. Ekstra beceri gerektirmeyen bir iş olan evde iplik temizleme işinde parça başı ödeme alırsınız. Yani gün içerisinde kaç parça iş çıkarırsanız geliriniz de o doğrultuda olur.

Evde İplik Temizleme İşi Veren Firmalar Nasıl Bulunur?

Evde iplik temizleme işi veren firmaları bulmak için kariyer ve benzeri ilan sayfalarını takip edebilirsiniz. Sürekli ilanlar ve firmalar güncellendiği için yeni firmaları ilan siteleri üzerinden bulabilirsiniz. Ayrıca makalemizin altına yorum olarak iletişim bilginizi eklerseniz evde iplik temizleme işi verecek olan firmalar yorumunuzu görüp sizlerle iletişime geçebilir.

 

Evde Kalem Montajlama İşi Yaparak Para Kazanma

Evde Etiket Basma İşi Yaparak Para Kazanma
Evde Etiket Basma İşi Yaparak Para Kazanma

Bir çok kişi bilmiyordur ancak evlere ek iş imkanı veren fabrikalar arasında bir de kalem firmaları bulunur. Kalem üretimleri parçalar halinde yapılır ve daha sonra bunların montajlaması yapılır. Bazı fabrikalar montajlama işlerini evlerinde yapmaları üzere ev hanımlarına verebilmektedirler. 3-4 parça halinde gelen kalemler kadınlar tarafından birleştirilerek fabrikaya teslim edilir.

Evde Kalem Montajlama İşi Veren Firmalar Nasıl Bulunur?

Evde kalem montajlama işi veren firmaları bulabilmek için kariyer gibi ilan sitelerini güncel olarak takip etmeniz gerekmektedir. Ayrıca makalemizin altına yorum olarak iletişim bilginizi eklerseniz evde kalem montajlama işi verecek olan firmalar yorumunuzu görüp sizlerle iletişime geçebilir.

 

Evde Etiket Basma İşi Yaparak Para Kazanma

Yine konfeksiyonun gelişmesi ile oluşan iş imkanlarında biri de etiket basma işidir. Evlere iş imkanı veren fabrikalar etiket basma işini de sıkça vermektedir. Kadınlar etiket basma işi yaparak da evlerinde ek gelir imkanı elde edebilirler.

Evde Etiket Basma İşi Veren Fabrikalar Nasıl Bulunur?

Evlerde etiket basma işi veren fabrikaları bulmak için eleman ilanı sitelerini takip etmeniz gerekemektedir. Eve iş veren firmalar sık sık eleman ilanı açarlar ilan üzerinden iletişime geçerek işlerine başlayabilirsiniz.

 

Evde Kına Paketleme İşi Yaparak Para Kazanma

Düğünlerde ve kına gecelerinde kına dağıtımı devam ettikçe bitmeyecek söktörlerden biri de evde kına paketleme işi yaparak para kazanma işidir. Evde kına paketleme işi basit ve iyi para kazanabileceğiniz sektörlerden biridir. Firmanın size vermiş olduğu paketlere belirtmiş olduğu gramajlarda kınayı ekleyerek paketleme işlemini yapıyorsunuz.

Evde Kına Paketleme İşi Veren Firmalar Nasıl Bulunur

Evde kına paketleme işi yapan firmaları bulmak için eleman alım ilanları sitelerini güncel olarak kontrol edin. Eleman sitelerinde sık sık kına paketleme işi için çalışma arkadaşı ilanları görebilirsiniz. Ayrıca makalemizin altına yorum olarak iletişim bilginizi eklerseniz evde kına işi verecek olan firmalar yorumunuzu görüp sizlerle iletişime geçebilir.

Bir önceki yazımız olan Eft ve Havale Yapınca Hangi Bilgiler Görünür başlıklı makalemizde Eft ve Havale Yapınca Hangi Bilgiler Görünür, Eft ve Havale Yapınca Hangi Bilgiler Görünüyor ve Eft ve Havale Yapınca Nasıl Bilgiler Görünür hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu