Araç çubuğuna atla
Faydalı BilgilerGenelİş Fikirleri ve İmkanları

Franchise ve Bayilik Veren Kahve Markaları

Franchise ve Bayilik Veren Kahve Markaları Kahve Bayiliği Nasıl Alınır?

Franchise ve Bayilik Veren Kahve Markaları

Franchise ve Bayilik Veren Kahve Markaları Türkiye’de kahve dükkanlarında kahve bayilikleri sistemi ile çalışan pek çok firma mevcuttur. Bu firmaların içinde hem kendine özel müşteri grubu bulunan hem kazancı yüksek olan bazı kahve bayilikleri bulunmaktadır. Franchise veren kahve firmalarını sizler için araştırdık.

Opak Gıdanın bir markası olan Fine Coffee isteyen girişimcilere kahve bayilikleri hizmetleri sunar. 2008 yılından bu yana kaliteli kahve üreten ve müşterileri ile buluşturan Fine Coffee, bugün Türkiye’de pek çok bayiliğe sahiptir. Ekonomik fiyatları ve kaliteli ürün çeşitleri ile müşterilerinin büyük beğenisini kazanan Fine Coffee’nin bayisi olmak için herhangi bir isim hakkı bedeli bulunmamaktadır. Firma tarafından minimum şube açılış masrafı 80.000 TL civarında iken, minimum nakit ihtiyacı da yine 80.000 TL olarak bilinmektedir.

Franchise ve Bayilik Veren Kahve Markaları                           Fine Coffee Bayiliği

Fine Coffe opak gıdanın bir markasıdır. Girişimcilere bayilik imkanı sağlayan bu firma her yıl binlerce girişimciye çeşitli imkanlar sağlıyor.  12 yıldır müşterilerine kaliteli kahve sunan Fine Coffe Türkiye’de pek çok bayilik vermiştir. Fine Coffe kaliteli kahveyi ucuza vererek ciddi satışlar yapan bir firma. Bu markanın isim hakkı için ücret ödemek gerekmiyor sadece 80.000 TL açılış için para harcanması gerekiyor.

Fine Coffee

Franchise ve Bayilik Veren Kahve Markaları                        Demlik Bayiliği

Demlik Bayiliği de isim veren firmalar arasında yer alıyor. Farklı bir havası ve dizaynı olan demlik bayiliği yavaş yavaş adını duyuran firmalar arsına giriyor. Ceyem Gıda Anonim pazarlamaya ait olan demlik bayiliği çay ve kahveye farklı bir bakış açısı getirerek müşterilerini memnun ediyor. Demlik bayiliği isim hakkı olarak 50.000 TL Firma açılışı için 150.000 TL civarında bir para talebinde bulunuyor.

Demlik

Cafe Point Bayiliği

Bayilik veren firmalardan biri olan Cafe Point Avrupa’da firmalar açarak adını hızla duyurmayı hedefliyor. Ayak üstü kahveyi yaygınlaştırmaya çalışan bu bayilik farklı türden kahvelerle karşımıza çıkıyor. İsim hakkı 70.000 TL olan bu bayinin açılış masrafları içinde 70.000 TL gerekiyor. 140.000 TL ile bu bayiliğin isim hakkını satın alıp işletebilirsiniz.

Cafe Point

Badegah Dibek Kahvesi Bayiliği

Dibek kahvesi ile ün kazanan bu firmanın isim hakkı 20.000 TL açılış bedeli ise 35.000 TL olarak belirlenmiştir. Tanrı Verdi Organizasyon Gıda Turizm Otelcilik San. Tic. A.ş. nin bir markası olan Badegah Dibek Kahvesi Bayiliği Avrupaya açılarak son yıllarda adından söz ettirmeyi başarmıştır.

Badegah

Kahve Durağı Bayiliği

Yıllardan beridir kahve bayiliği veren Kahve Durağı işini en iyi yapan kahvehaneler arasında yer alır. Çok değerli kahve çekirdeklerini getirterek müşterilerine özel ikramlarda bulunan bu özel kahvehane yıllardır çizgisini ve tadını bozmadı. Kahve durağı bayiliğini almak istiyorsanız  isim telif hakkı 25.000 Dolar vermeniz gerekir. Kahve durağı iş yerleri genellikle girişimcilerden metre kare başına ücret alır ve açılacak iş yerinin epey bir büyüklükte olmasını istemektedir Kahve durağı metre kare birim fiyatı 2000 TL dir.

Kahve Durağı

 

Bir önceki yazımız olan Köpeğin Ölmek Üzere Olduğunu Anlayacağınız Belirtiler başlıklı makalemizde Evcil Köpeğin Ölmek Üzere Olduğunu Anlayacağınız 5 Ölüm Belirtisi, Evcil Köpekler Neden Ölürler Köpekler Neden Ölür ve Köpekler Neden Ölür hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu