Telefon

Güncel Hadi Joker Kodları

Son dönemlerin en popüler yarışmalarından biri olan hadi yarışmasında joker nasıl kazanılır. Hadi joker kodları nelerdir. Güncel hadi joker kodları listesini bu yazımızda sizlerle paylaşacağız ve sürekli güncellemeler oldukça bu yazımızda hadi joker kodlarını güncelleyeceğiz.

Hadi Nedir ?

Hadi kısa süre önce yayın hayatına başlamış olan mobil bir canlı bilgi yarışması uygulamasıdır. Bu uygulamaları diğer uygulamalardan ayıran en büyük özelliklerden biri de hadi uygulaması ile para kazanabilmeniniz mümkün olmasıdır. Hadi ile standart olarak her gün iki yarışma yapılmaktadır. Bu yarışmalar saat 12.30 ve 20.30’da yapılmaktadır. Toplamda 12 sorudan oluşan yarışmalarda toplamda ortalama olarak 30 bin tl civarlarında para ödülü olmakta ve tüm soruları doğru bilen yarışmacılar arasında bu ödül eşit olarak paylaştırılır. Hadi uygulamalasında bir de joker hakkı vardır. Yanlış yaptığınız bir soruda joker hakkınızı kullanarak yarışmaya devam edebilirsiniz. Bu yüzden joker hadi yarışması için çok önemlidir. Yarışmada genelde zaten ilk 6 soru çok kolay olmakta ve gitgide sorular zorlaşmaktadır. Ortalama olarak 2 joker kullanarak bir yarışmada ödül kazanma ihtimaliniz çok yüksektir. Sorularda 3 şık vardır. 3 Şık olması da bir açıdan avantaj olup bilmediğiniz soruda sallama yolu ile doğruyu bulma ihtimalinizi arttırmaktadır.

Güncel Hadi Joker Kodları Nelerdir.

 

HEPBERABER

T5X25605HA18

yeniyilhadide

GNCYTNK

hadison1

teşekkürler

35V2A9H05F1B

 

Hadi Joker Kodlarını Nasıl Kullanırım ?

Hadi güncel joker kodlarını kullanmak için telefonunuzdan uygulamaya girmeniz gerekir. Uygulamaya girdikten sonra hadi uygulama ekranının sağ altında bulunan joker kazan butonuna tıklayın. Butona tıkladıktan sonra kod girme alanını göreceksiniz. Bu alana hadi güncel joker kodlarını girip ardından gönder demeniz gerekmekte. Bu işlemi yaptıktan sonra joker hesabınıza tanımlanacaktır.

Bu kodlar dışında hadi uygulamasında joker kazanmak için bir de arkadaşlarınızı hadi uygulamasına davet etmeniz gerekir. Yani her davet ettiğiniz ( hadi uygulamasına dahil olan ) arkadaşınız için de bir joker kazanmış olacaksınız.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu