Araç çubuğuna atla
TeknolojiÜrünler

inChage 6, İsviçre çakısı gibi kablo

Hayatınıza büyük ölçüde kolaylık katacak günümüz teknolojisinde herkese lazım bir ürün inCharge 6

Yirmi yıldan uzun bir süre önce bize bazı konferanslarda USB konektörlerinin gelecekle ana bağlantı olacağını, gezegendeki tüm cihazların sahip olabileceği bağlantı türünü anlattılar. O zaman bu konuda oldukça şüpheci olduğumu itiraf etmeliyim, ancak gerçek şu ki, yıllar geçtikçe kanıtlanmış oldu. inCharge 6 sahibi olduktan sonra artık her birimiz evde farklı cihazlardan biriktirdiğimiz düzinelerce USB kablosundan vazgeçebiliriz.

incharge 6 kablo
incharge 6 kablo

Her gün kullandıklarımızla bile, her birinin sahip olduğu bağlantı noktasına uyum sağlayan bir konektöre sahip olduğumuzun farkındayız. Geleneksel USB veya şu anda popülerlik kazanmakta olan C tipi USB. Ve eğer bundan bahsedersek bir de iPhone’umuz olduğunu söyleyemeyiz. Bu gibi durumlarda, bugün baktığımız ürün, bir tanesinde altı bağlantı bulunan ilginç bir USB kablosuyla karşılaştığımız Indiegogo’ya ulaştığımız, USB konektörlerin otantik İsviçre çakısı da bize gelecek. İsviçre kökenlidir. E tabi inCharge 6 ürününün İsviçre kökenli olmasına da şaşırmıyoruz.

inCharge 6, USB kablolarınız için mükemmel çözüm

Söylediğimiz gibi, cep telefonunu ne zaman evden uzaktayken ne zaman şarj etmemiz gerektiğini asla bilemezsiniz. Bu durum olduğunda akıllı telefonumuzla veya şarj etmek istediğimiz cihazla uyumlu bir şarj cihazına erişebiliriz. Bu durumda, mantıklı olan şey, farklı USB şarj kablolarıyla veya en azından cihazımızla uyumlu olanla donatılmış olmak olacaktır. Ama bu pek olası değildir ve aynı zamanda sinir bozucu bir şeydir ve kesinlikle onu unutmayı bıraktık. Bu nedenle, Indiegogo’da bildiğimiz ve bize altı farklı konektörden daha fazlasını tek bir kabloda sunmayan bu yeni USB kablosuyla yapmak en iyisidir.

Charge 6 olarak adlandırılır ve çekici bir görünüme ek olarak, onu ev anahtarları, araba anahtarları veya daima taşıdığımız anahtarlıklarla taşımak mükemmeldir. Bu nedenle, öngörülmediği takdirde bu İsviçre çakısını kablolardan çıkarabilir ve sunduğu altı işlevden birini seçebiliriz. Bu bir yandan sırayla geleneksel bir USB konektörüne dönüştürülebilen bir USB C Tipi konektöre sahipken, diğer ucunda sırayla bir Yıldırım portuna dönüştürülebilen başka bir USB C Tipi konektör buluyoruz. Apple cihazları.

Bu nedenle, bu kabloyla hemen hemen her cihazı bir şarj cihazına, bilgisayara ya da o anda ihtiyacımız olan her şeye bağlayabiliriz: Bunların kombinasyonu bize sonsuz olanaklar sunar. Aynı zamanda, hem darbelere hem de sert hava koşullarına karşı ultra dayanıklı bir kablo olduğundan, her zaman taşımak için mükemmeldir. Ayrıca Indiegogo’da 12 Avro artı beş Avro nakliye ücreti alabileceğimiz için pahalı değil. İlk birimler önümüzdeki Aralık ayında teslim edilecek.

Bir önceki yazımız olan Piyasada Bulunan En İyi Güneş Kremleri başlıklı makalemizde Apivita Suncare. Leche Solar para cara y cuerpo, Avène Lait-Leche ve Biotherm Lait Solaire Hydratant hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu