FilmSinema - Tv

İzlerken Yerinizde Oturamayacağınız En Heyecanlı Casusluk Filmleri

Her zaman keyif veren, izlerken yerinizde oturamayacağınız en heyecanlı casusluk filmleri serimizle sizinle beraberiz. Aksiyon filmlerinde heyecan verici sahnelerin olduğu casusluk filmlerinde her zaman gizli operasyonlarda adrenalin tavan yapmaktadır.

İzlerken Yerinizde Oturamayacağınız En Heyecanlı Casusluk Filmleri

Her zaman keyif veren, izlerken yerinizde oturamayacağınız en heyecanlı casusluk filmleri serimizle sizinle beraberiz. Aksiyon filmlerinde heyecan verici sahnelerin olduğu casusluk filmlerinde her zaman gizli operasyonlarda adrenalin tavan yapmaktadır. Casusluk alanında birçok önemli aktör çok güzel filmlerin sahnelenmesinde öncülük etmiştir.

 

Son Ültimatom

Son Ültimatom
Son Ültimatom

Jason Bourne gizli bir Amerikan ajanıdır.  Jason geçmişinin izini aramaktadır. Dünya çapında gizli yürütülen bir projede kobay olarak Jason üstün bir zekaya ve başarılı bir savaş gücüne sahiptir. Bu özelliğini kullanarak geçmişini bulma peşindedir. Ama bu süreç hiçte kolay olmayacaktır; çünkü onu bu hale getirenler onun peşini bırakmayacaktır.

 

Kara Kitap

Kara Kitap
Kara Kitap

İzlerken yerinizde oturamayacağınız en heyecanlı casusluk filmleri arasındaki film Yahudilerin Almanya’da yaşadığı dönemleri konu edinmiştir. Almanların Yahudiler üzerindeki baskıları artık dayanılacak gibi değildir. Bu durumlardan bunalan Yahudi şarkıcı Rachel Steinn’de bu baskılardan kaçmak için kaçak olarak botla Hollanda’ya kaçmaktadır; fakat kaçmayı başaramadan yanındakilerle beraber Almanlar tarafından yakalanacaktır. Bottaki herkes öldürülmüş; ancak şans eseri Rachel hayatta kalmıştır.

 

Medusa Darbesi

Medusa Darbesi
Medusa Darbesi

2004 yapımı film İmdb’7,8 başarı puanı almıştır. İzleyenlerin beğenisini kazanan bu filmde Çin başbakan yardımcısı şaibeli bir şekilde bir anda öldürülmüştür. Yapılan araştırmalarda en büyük şüpheli olarak bir CIA ajanı olan Jason Bourne tespit edilir. İşin aslına bakılırsa böyle bir yok ve hiç olmamıştır. David Webb adındaki bir suikastçinin takma adı olan bu ismi başkaları kullanmaktadır ve Webb yakın zamanda kendini olayların arasında bulacaktır.

 

Sarışın Bomba

Sarışın Bomba
Sarışın Bomba

İngiliz gizli servisi M16’nın önemli ve yetenekli ajanlarında bir tanesi de Lorriane Broughton’dur. Soğuk savaş dönemlerinde Berlin’e gönderilen ajanı zorlu görevler beklemektedir. Gittiği yerde kendisine yardımcı olmak için bekleyen David Persival ile irtibata geçen Lorriane bu şehirde beklendiği gibi karşılanmamıştır. Çok sayıda hain plan ve zorlu tuzaklarla baş başa kalmış ve bunlardan kurtulmak için büyük mücadele vermiştir.

 

Devlet Düşmanı

Devlet Düşmanı
Devlet Düşmanı

 İzlerken yerinizde oturamayacağınız en heyecanlı casusluk filmleri serimizde yer verdiğimiz yapıt seyircilerin beğenisini kazanan filmlerden biri olmuştur. Amerika hükümetinde meydana gelen bir cinayet birçok insanın hayatını değiştirecek ve çok sayıda insan cinayeti işleyenle irtibatlandırılacaktır. Daniel Zavitz bir doğa araştırmacısıdır ve tesadüfen cinayeti kaydeder, bunu esrarengiz bir gazeteciyle paylaşır. Durum istediği gibi gelişmez ve bundan haberdar olan istihbaratçılar Daniel’in peşine düşer.

 

Kingman: Gizli Servis

Kingman Gizli Servis
Kingman Gizli Servis

Eggsy küçük yaştayken asker olan babasını bir görev sırasında kaybeder ve hayatları oldukça zora girmektedir. Aileye kahramanlıktan dolayı bir madalya verilir ve bir sefere mahsus olmak üzere zor durumda kaldıklarında yardım isteyebilecekleri bir numara verilir. Aradan 17 yıl geçmiş ve Eggsy işsiz bir gençtir. Bir gün trafikte bir kargaşa çıkmasına neden olduğu için tutuklanır ve karakola götürülür. Ailenin aklına madalyon gelin ve yardım istedikleri kişi olan Harry Hart onu kurtarır. Bu saatten sonra artık hayatları değişecek ve Eggsy istihbarat ajanı olmak için Harry’nin eğitimlerini almaktadır.

 

Skyfall

Skyfall
Skyfall

007’nin maceralarını ve methini duymayan kalmamıştır neredeyse. İzlerken yerinizde oturamayacağınız en heyecanlı casusluk filmleri arasında yer verdiğimiz filmin bir bölümünde ülkemiz sınırlarında geçmektedir. James Bond serisinin devamı olan film ülkemizde büyük bir izlenme sayısına ulaşmış ve heyecanlı sahnelerle izleyenleri oldukça etkilemiştir. M16 ya saldırı olmuş ve büyük bir tahribat almıştır. Güven konusunda da zafiyetlere neden olan bu saldırının faillerini bulmak için hayatını tehlikeye atmak pahasına James Bond zorlu düşmanlarla karşı karıyadır.

 

Başkalarının Hayatı

Başkalarının Hayatı
Başkalarının Hayatı

İmdb’de 8,5 gibi önemli bir başarı puanı almış. Almanya’nın Berlin Duvarıyla ayrıldığı günlerde Doğu Almanya’da geçmiştir film. Filmde önemli görevler için vazifelendirilen yüz başı Gerd Wiesler’in karşılaşmış olduğu tehlikeler anlatılmış. Bakan tarafından bir sanatçıyı takip etmekle görevlendirilen Wiesler büyük oyunlarla karşı karıya kalmıştır. Ancak Wiesler yaptığı gözlemler sonucu olayın boyutunun farklı olduğunu görür.

 

Bitirim İkili

Bitirim İkili
Bitirim İkili

    İzlerken yerinizde oturamayacağınız en heyecanlı casusluk filmleri arasına aldığımız film aynı zamanda komedi de içermektedir. Dedektif Lee Hong Kong polis teşkilatının nemli bir üyesidir. Bir görev sonucu Amerika’ya gider ve burada kaçırılan Çin konsolosu Han’ın kızını kurtarmakla görevlendirilecektir. Kendisine yardımcı olarak verilene Carter ile hem heyecanlı hem de komik sahneleri izlemeye hazırlıklı olun.

 

Bay & Bayan Smith

Bay & Bayan Smith
Bay & Bayan Smith

    İzlerken yerinizde oturamayacağınız en heyecanlı casusluk filmleri arasındaki bu filmin başrollerinde önemli iki isim Brad Pitt ve Angelina Jolie yer almaktadır. John ve Jene evli bir çifttir ve sıradan insanlardır. Tabi bunu ikisi de birbirleri için öyle sanıyor. İkisi de gizli birer tetikçi ve bundan birbirlerinin haberi yok. Bir gün bir görev gelecek ve görevde vazifeli iki kişi olacak. Sizce bunlar kim olabilir.

Bir önceki yazımız olan Sizi Farklı Dünyalara Götürecek En İyi Bollywood Filmleri başlıklı makalemizde Sizi Farklı Dünyalara Götürecek Bollywood Filmleri, Sizi Farklı Dünyalara Götürecek En Güzel Bollywood Filmleri ve Sizi Farklı Dünyalara Götürecek En İyi Bollywood Filmler hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler
Daha fazla göster

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat
Araç çubuğuna atla