Araç çubuğuna atla
Bilim AdamlarıBiyografi

Kahin Vanga ve Akıl Almaz Kehanetleri

Kahin Vanga Kimdir?Kahin Vanga Akıl Almaz Kehanetleri Nelerdir?

Kahin Vanga ve Akıl Almaz Kehanetleri

Kahin Vanga ve Akıl Almaz Kehanetleri Gerçek adı Vangeliya Pandema olan bu kahin 1911 yılında Makedonya’da doğdu.  Kahin Vanga bir çok olayı önceden tahmin ederek adından yıllarca söz ettirdi. Baba lakaplı Vanga 1996 yılında öldü ve ardında bir sürü sır bıraktı. Görme engelli olan Kahin Vanga kehanetleri ile yaşadığı dönemde bir çok insan tarafından tanınan ve kehanetlerinin konuşulduğu bir kahindi. Kehanetlerinin çoğu doğru çıkan Vanga’nın bu kehanetleri nasıl tahmin ettiği hep sır olarak kalmış ve çözülememiştir.

Görme engelli olan Kahin Vanga’nın gözlerini nasıl kaybettiğine dair iki farklı inanış vardır. Kimi söylentilere göre Vanga 16 yaşındayken köyünde meydana gelen bir fırtınadan dolayı gözlerini kaybetmiştir. Diğer bir söylentiye göre köyde olan bir sel baskınından sonra Vanga toprağın altında günlerce kalmış ve bulunduğunda gözlerini kaybetmiştir.

Baba Vanga Kehanetleri

Kehanetleri Şunlardır

 • Amerikanın 44.  başkanı siyahi olacak ve o geldikten sonra ülke ekonomik bir krize girecektir. Siyahi başkan barış değil savaş getirecektir.
 • Kursk su altında kalacak!Rus denizaltısı Kursk Norveç ile Rusya arasındaki Barents denizinde iki patlamanın ardından battı. Patlamaların torpido yakıtının sızması nedeniyle olduğu öne sürüldü.

  118 mürettebatın çoğu olay anında yaşamını yitirdi. 23 kişi ise denizaltının arkasındaki bir bölüme kaçarak yardım beklemeye başladı. Fakat bu kişiler de bir haftanın sonunda havasızlıktan ötürü boğularak yaşamını yitirdi.

 • İki çelik kuş kulelere çarpacak ve gökyüzü aydınlanacak!                                                                11 Eylül 2001 tarihinde ABD’de “İkiz Kulelere” yapılan saldırısı Soğuk Savaş dönemi ve saldırı gününe kadar dünyada süre gelen durağanlığı alt üst eden, özellikle Müslüman ülkelerde çatışmaların ve savaşların yaşandığı bir dönemin başlangıcı olmuştur. Saldırının hemen ardından ABD’de yapılan açıklamalar, “ABD ana kıtasının saldırı altında” olduğu şeklinde olmuştur. 
 • 2018 yılında Dünyanın yeni lideri Çin olacak!
Rahip Vanga Kehanetleri

Kahin Vanga ve Akıl Almaz Kehanetleri İleride Ne Olacak?

 • 2043 yılında bir Müslüman devlet Avrupa’ya hükmedecek
 • 2046 yılında hastalıklı organların yerine yenileri yapılacak
 • 2076 yılında dünyaya komünizm sistemi yerleşecek
 • 2097 yılında yaşlanma denen şey bitecek
 • 2167 yılında dünyaya yeni bir din gelecek
 • 2304 yılında ayın tüm sırları çözülecek
 • 3797 yılında dünyanın sonu gelecek ve insanlar farklı bir gezegene göç edecek

 

Bir önceki yazımız olan Değeri Bilinmeyen Önemli İnsanlar başlıklı makalemizde Bilinmeyen Mucitler, Bilinmeyen Önemli İnsanlar ve Değeri Bilinmeyen Önemli İnsanlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu