Genel

Morhipo Nasıl Bir Site Güvenilir Mi?

Morhipo Nasıl Bir Site Güvenilir Mi? Morhipodan Alışveriş Yapılır Mı?

Morhipo Nasıl Bir Site Güvenilir Mi?

Morhipo Nasıl Bir Site Güvenilir Mi? Teknolojinin gelişmesi ile beraber insanlar artık alışverişlerinin çoğunu internet üzerinden yapıyor. İnternetten yapılan alışverişlerde en önemli konu sitenin güvenilir olup olmadığıdır. Bir çok internet kullanıcısı son zamanlarda alışverişinin çoğunu internet üzerinden yaparak daha ucuza alışveriş yapabiliyorlar. Morhipo sitesi de alışverişin yoğun olduğu bir site. Alışveriş siteleri arasında en önemli 5 siteden biri olan Morhipo son 2 yılda kar marjını %200 arttırdı. Bu sitede satılan tüm ürünler morhipo güvencesi ile satın alınıyor.

Morhipo sitesinde ürün satan firmalar bir anlaşma imzalayarak müşterinin mağdur olmamasını amaçlıyor. Morhipo sitesinde ev eşyası, kıyafet, elektronik alet, oyun, okul gereçleri, küçük ev aletleri, çanta, ayakkabı gibi tüm ihtiyaçlarınızı bulmak mümkün. Fakat bu tarz alışveriş siteleri belli dönemlerde ciddi indirimler uygulayarak müşteri çekmeye çalışıyor ve bu dönemlerde müşteriler azda olsa mağduriyet yaşıyorlar. İndirim dönemlerinde çok sayıda kullanıcı alışveriş yaptığı için ürünler karışabiliyor, kırılabiliyor, yanlış beden olabiliyor veya çok geç sürede gelebiliyorlar. Ürünlerin geç gelmesi dışındaki tüm problemleri Morhipo gidermeye çalışarak müşterilerini mağdur etmemeye gayret gösteriyor.

Bir Kaç Madde İle Morhipo

Morhipo 2011 yılında Boyner Holdinge bağlı olarak kurulan bir alışveriş sitesidir. Morhipo sitesine girdiğiniz zaman bu site iki bölümden oluştuğunu görebilirsiniz. İsterseniz sezon ürünlerini ya da o haftaya dair yapılmış indirimleri özel indirim kulübünden inceleyip satın almak mümkündür. Pek çok dev isimlerle çalışan Morhipo, bu sayede müşterilerine kaliteden ödün vermediğini gösteriyor. Modayı takipten asla vazgeçmeden klas bir görüntü yaratıyor. Morhipo sitesinde neredeyse her ay özel indirimler oluyor. Öncelikle, Morhipo bir nevi Boyner’in internet mağazası gibi olduğu için bir çok indirim de müşterilerine sunabiliyor. Dönemin revaçta olan markalarının indirimleri zaten müşteriyi direkt kendine çekiyor. Bu sayede başarıları hız kesmeden devam ediyor.

Bir Kaç Madde İle Morhipo

 

Morhipo Nasıl Bir Site Güvenilir Mi?

Morhipo’ya nasıl kayıt olunur? Morhipo indirimlerinden nasıl faydalanılır? Facebook ile profil oluşturulabildiği gibi, e-posta adresinizle de Morhipo sitesine kayıt olmak mümkündür. Aralıklarla indirim çeki imkanı sunan Morhipo sayesinde, sezon indiriminden almak istediğiniz ürünü indirimli hale getirmek sizin elinizde. Beğendiğiniz fakat alma konusunda kararsızlık yaşadığınız bir ürünü de favoriye ekleyip sonra karar verebilirsiniz. Alışveriş sepeti sekmesi, almak istediğiniz ve almak üzere olduğunuz ürünleri koyabildiğiniz bir kolaylık. Açıkçası şunu belirtmemde fayda var, indirim kulübünden seçip sepete koyduğunuz ürün almadığınız sürece sadece 1 gün sepette bekleyebilir. Sonrasında satın almadığınız için tekrar indirimli ürünlerin arasına girer. Başka bir Morhipo üyesine sepetinize koyduğunuz ürün, “Bu ürün başka üyenin sepetinde.” ibaresiyle görünür. Böyle bir durumda üye, o ürünü sizin sepetinizde olduğu için satın alamaz. Morhipo’da, ürünlerin belli bir kotası vardır. İndirim ve kotaları 3 günle sınırlayan morhipo müşterilerin çabucak alışveriş yapmasını istediği için böyle bir sistem uygular.

Bir önceki yazımız olan Sabıka Kaydı Silinir Mi? başlıklı makalemizde Sabıka Kaydı Nasıl Silinir?, Sabıka Kaydı Silinir Mi? ve Sabıka Kaydı Silmek İçin Ne Yapmak Gerekiyor? hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu