Araç çubuğuna atla
Ürünler

Piyasada Bulunan En İyi Güneş Kremleri

Yaz aylarının en çok aranan ürünleri olan güneş kremleri konusunda detaylı bir araştırma yaparak en iyi güneş kremleri neler sizler için araştırdık.

Zaten yaz mevsimindeyiz ve tatilin keyfini çıkarabilenler için yılın en güzel zamanı. Şu andaki yıldız turist destinasyonları güneş ve kumsaldır ve binlerce insan sıcaklığın, denizin ve solunan yaz atmosferinin tadını çıkarmak için kıyı bölgelerine taşınır.

Bronzlaşma niyeti olan birçok kişi vardır ve bunun için cildin iyi bir şekilde korunması ve böylece cildin olası risklere maruz kalmaması gerekir.

İyi korunmanın önemi nedeniyle, bu makalede piyasadaki en iyi güneş kremlerinin bulunduğu bir liste hazırladık. Uzmanlar, daha azının tehlikeli ve daha fazlasının aşırı olduğu konusunda tavsiyelerde bulunduğundan, tümü koruma faktörü 30’a sahip. Bilmeyenler için, koruma faktörü, cildimizi yanmadan güneşe ne kadar süre maruz bırakabileceğimizi belirten bir endekstir.

Aşağıda, Tüketici ve Kullanıcılar Organizasyonu’na (OCU) göre en iyi güneş kremleri sıralamasını bulabilirsiniz.

Roche Posay Anthelios Confort (71 puan)

 

Roche Posay Anthelios Confort
Roche Posay Anthelios Confort

Bu krem 71 puan aldı. Mexoplex adlı yeni bir filtreleme sistemi sayesinde UVA radyasyonuna karşı ekstra bir takviye ile yüksek, geniş ve fototable UVA / UVB koruması sunan bir kremdir. Su geçirmezlik özelliği yüksektilmiş ve kuru cilde kolayca uygulanabilir.

 

Garnier / Delial Leche Protectora Hidratante 24 horas (71 puan)

Garnier Delial Nemlendirici Koruyucu Süt 24 saat
Garnier Delial Nemlendirici Koruyucu Süt 24 saat

En iyi bilinen markalardan biri ve aynı zamanda en pahalısı. 200 mililitrelik bir teknenin ücreti 10.30 ila 16.50 avro arasında. Birincisi gibi, suya dayanıklı bir kremdir ve UVA / UVB garantilerinin korunması ile birlikte en yüksek kalitede fotostabilite sunar. Üreticisi L’Oreal, parfüm ve alerjik kokular içeriyor.

 

Apivita Suncare. Leche Solar para cara y cuerpo (71 puan)

Apivita Suncare. Yüz ve vücut için güneş sütü
Apivita Suncare. Yüz ve vücut için güneş sütü

Deniz lavanta ve propolis ile formüle edilmiş hafif bir güneş kremidir. İçeriği, içeriklerinin% 83’ünde çoğunlukla doğal ürünlerdir. Yaşlanmaya ve serbest radikallere karşı koruyan yüksek kaliteli bir krem yağı düzenler, UVA ve UVB radyasyonuna karşı korur.

 

Nivea Sun Protege & Hidrata (71 puan)

Nivea Sun Protege & Hidrata
Nivea Sun Protege & Hidrata

Nivea, pazardaki en iyi bilinen markalardan biridir ve bu markanın en iyilerinden biri Nivea Sun Solar Hydrating Milk 30 High’dır. 71 ile değerlendirilir, bu nedenle kaliteli bir kremdir. 200 mililit bidonun fiyatı 8.49 ile 13.60 Euro arasında. UVA ve UVB’yi beş yıldızdan korur ve suya karşı mükemmel direnç gösterir. Parfüm ve alerjik kokulara sahiptir.

 

Eucerin Sun Lotion Extra Light (70 puan)

Eucerin Sun Lotion Extra Light
Eucerin Sun Lotion Extra Light

Beşinci sırada, Eucerin Güneş Losyonu Ekstra Hafif SPF30 losyonu olarak harika bir krem ​​bulduk. Suya dayanıklı, UVA koruması ve fotostabilitede beş yıldız alır; ancak, UVB korumasında dört. Üretici önceki krema ile aynıdır ve 150 mililitrelik tekne başına fiyatı 19 ile 21,90 Euro arasında değişmektedir. Parfümü var ama alerjik kokusu yok.

 

Avène Lait-Leche (70 puan)

Avène Lait-Leche
Avène Lait-Leche

Hak ettiği 70 puan var. Fiyatı pahalı olmasına rağmen en iyilerinden biri. 100 mililit bir teneke kutu 14,25 ila 21,10 Euro arasında fiyatlandırılır. Ancak, öncekilerden daha düşük olmasına rağmen, kalite de maksimum seviyededir. Fotostabilitede beş yıldız, su geçirmezlik beş yıldıza, dört UVB korumada ve üç korumaya sahiptir. Üreticisi Pierre Fabre’dir. Parfümü var ama alerjik kokusu yok.

 

Biotherm Lait Solaire Hydratant (70 puan)

Biotherm Lait Solaire Hydratant
Biotherm Lait Solaire Hydratant

Bu krem, 70 puanla iyi olarak kabul edilir. İkincisi sadece üç yıldıza sahip olmasına rağmen iyi bir UVB koruması ve iyi bir UVA koruması vardır. Fotostabilitede dört tane var, ancak su geçirmez bir krem ​​değil. Ayrıca fiyatı bu puanlar için pahalıdır. 200 mililitrelik bir tekne 18.40 ila 31.10 Euro arasında değişiyor. Üreticisi L’Oreal’dir. Parfüm ve ayrıca alerjik kokulara sahiptir.

 

Vichy Idéal Soleil. Leche hidratante (69 puan)

Vichy Idéal Soleil Nemlendirici süt
Vichy Idéal Soleil Nemlendirici süt

Vichy, kozmetik endüstrisindeki en prestijli markalardan biridir ve kaliteli ürünlere sahiptir. Bunlardan biri, cilt tarafından çok iyi emilen, dokunmaya hassas, bu krem. 69 olarak değerlendirildi, ortalama bir kaliteye sahip ve 300 mililitrelik bir teknenin ücreti 16,60 ila 27,95 Euro arasında. UVB, UVA ve su direnci sadece üç yıldız var. Üreticisi L’Oreal’dir. Parfümü var ancak alerjik kokular içermiyor.

 

Nivea Sun Protege y Broncea (65 puan)

Nivea Sun Protege y Broncea
Nivea Sun Protege y Broncea

Listedeki bir başka krema Nivea, bu durumda krema Nivea Sun Korumalı ve Tan Milk Solar 30 High (65 puan). Fiyatı ekonomik ve 9,13 avro arasında değişiyor. Korunmanız en yüksek kalitede. Üreticisi Beiersdorf. Parfüm ve alerjik kokulara sahiptir.

 

Cien (Lidl) Leche Solar Classic (64 puan)

Cien (Lidl) Leche Solar Classic
Cien (Lidl) Leche Solar Classic

Lidl en iyi bilinen süpermarketlerden biridir ve markasının ürünlerinin birçoğu yüksek kalitededir. Kalitesi iyi, ancak fiyatı daha iyi. 250 mililitrelik bir teknenin maliyeti sadece 4,99 Euro. Fototabilitede beş yıldız ve UVB, UVA ve su geçirmezlik için üç yıldız vardır. Parfüm ve ayrıca alerjik kokulara sahiptir.

Bir önceki yazımız olan İnternet Alışverişleri İçin Size 5 Tasarruf Tüyosu Verelim Mi? başlıklı makalemizde İnternet Alışverişleri İçin Faydalı 5 Tasarruf Tüyosu Verelim Mi?, İnternet Alışverişleri İçin İşinize Yarayacak 5 Tasarruf Tüyosu Verelim Mi? ve İnternet Alışverişleri İçin Size 5 Tasarruf Tüyo hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu