Faydalı BilgilerGenelİş Fikirleri ve İmkanları

Sahte Arkadaş Kiralama Hizmeti

Daha Popüler Görünmek İçin Sahte Arkadaş Kiralama Hizmeti

Sahte Arkadaş Kiralama Hizmeti

Sahte Arkadaş Kiralama Hizmeti Dünyanın en ilginç uygulamalarından biri olan sahte arkadaş kiralama hizmeti ilginç bir girişimcilik örneği. Japonların başlattığı bu ilginç iş fikri yaygınlaşarak insanların daha popüler görünmeleri için cana yakın arkadaş edinmelerini konu ediyor. Sahte arkadaş kiralama hizmeti kişilerin partilerde kendilerini daha sosyal ve arkadaş canlısı göstermek için kullandığı bir yöntem. Yeni bir arkadaşla bol bol fotoğraf çekip çevrenizdeki insanlara ne kadar popüler olduğunuzu göstermek için kullanılan bu uygulama daha farklı görünmenizi sağlıyor.

Eski erkek veya kız arkadaşınızı kıskandırmak için kullanabileceğiniz bu uygulama ile katalogdan arkadaş, eş, dost ve sevgili seçebiliyorsunuz. Family Romance adlı Japonların geliştirdiği bu uygulama ile ücret karşılığında arkadaş kiralayıp onunla dilediğiniz gibi vakit geçirebiliyorsunuz. İstediğiniz kadar fotoğraf çekip gezebildiğiniz bu arkadaşlar çevrenize karşı sizin ne kadar popüler ve arkadaş canlısı kişiler olduğunuzu göstermeye yarıyor.

Sahte Arkadaş Kiralama

Sahte Arkadaş Nasıl Kiralanır?

Müşteriler, elde etmek istedikleri amaca bağlı olarak belli bir yaştan, cinsiyetten veya belirli vücut ölçülerine sahip sahte arkadaşlar talep edebiliyor ve şirketin web sitesinde bulunan bir dizi çalışan fotoğrafından dilediğiniz seçimleri yapabiliyorlar. En az iki saatlik sahte arkadaş kiralamak için ise yaklaşık 250 TL yi gözden çıkarmak gerekiyor. Bu ücrete ek olarak diğer tüm masrafları da sizin karşılamanız gerekiyor (seyahat, konaklama,yiyecek, içecekler, vb).

Family Romance tarafından sipariş edilen sahte arkadaşlar aynı zamanda sahte sevgili olarak da davranarak müşterilerin eski sevgililerine hayatlarına devam ettiklerini göstermelerini sağlıyor. Kıskandırarak onları geri elde etmelerine olanak sağlıyor. Daha gerçekçi görünmesini sağlamak için müşteriler aynı sahte arkadaşı birden fazla fotoğraf çekimi ya da gelişen romantik ilişkileri için tekrar kiralama imkanına sahip oluyor. Etkili fotoğraf çekimleri için yeterince iyi fikirler bulmakta zorlanıyorsanız, şirket bu konuda da size yardımcı olarak size gönderdiği çalışanlarına fotoğraf çekimleri hakkında kurslar veriyor.

Real Appeal, Family Romance şirketinin sağladığı çeşitli hizmetlerden sadece biri. Örneğin kişi başı 500 liraya ailenizi, kocanızı ve çocuklarınızı canlandırabilecek oyuncular veya gerçek arkadaşlarınız ve ailenizin önünde çok popüler görünmek için düğün törenlerine uygun bir grup insan bile kiralayabiliyorsunuz.Bunların yanında kendi adınıza özür dilemesi için birini kiralayabiliyor ve popülaritenizi sağlayabiliyorsunuz. Harika hayatınızı yaratmak için neye ihtiyacınız olursa Family Romance bu konuda size yeterince destek sağlıyor.

Sahte Arkadaş Kiralama Hizmeti

Bu kiralama hizmeti şimdilik sadece Japonya’da kullanılabiliyor. Önümüzdeki bir kaç yıl içinde Avrupa’ya ve dünyanın pek çok yerine yayılacağından şüphemiz yok. Sizde bu uygulama hakkında detaylı bilgi edinmek istiyorsanız web sitesine girerek işleyişe bakabilir ve kiralama ücretlerinin detayını öğrenebilirsiniz. Kişiden kişiye değişen fiyatlar yakışıklılık, güzellik, yaş, cinsiyet, kilo, boy gibi seçimlerinizde de birebir yardımcı oluyor.

 

Bir önceki yazımız olan Köpeğin Ölmek Üzere Olduğunu Anlayacağınız Belirtiler başlıklı makalemizde Evcil Köpeğin Ölmek Üzere Olduğunu Anlayacağınız 5 Ölüm Belirtisi, Evcil Köpekler Neden Ölürler Köpekler Neden Ölür ve Köpekler Neden Ölür hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu