Araç çubuğuna atla
Akıllı ÜrünlerFaydalı BilgilerGenelYemek

Ucuz ve Kullanışlı Elektrikli Izgaralar

Ucuz ve Kullanışlı Elektrikli Izgara Fiyatları

Ucuz ve Kullanışlı Elektrikli Izgaralar

Ucuz ve Kullanışlı Elektrikli Izgaralar Elektrikli ızgara ile pişirme tekniği, daha sağlıklı, hem de sürekli yaptığımız ve zevkle tükettiğimiz mangal kültürüne en yakın yemek yapma şeklidir. Kızartma gibi, yağ ile bolca yaptığımız pişirme yöntemlerinin aksine, pişirilmek istenen yemeği, insan sağlığına daha faydalı bir şekilde, hem de daha lezzetli pişiren makineler; mangal ve ızgara. Şehir yaşantısı birlikte, mangal artık pek kolay olmuyor. Balkonda yakılan mangal komşularla sorun yaratabiliyor, ormanlık alan bulmak da, şehirleşmenin artması ile, geçen her gün daha da zorlaşıyor. Var olan ormanlık alanlar da, genellikle şehre oldukça uzak alanlarda bulunuyor. Bu sebeple elektrikli ızgaralar, çok daha doğru bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Bu noktada ise akıllara gelen soru, evde en iyi elektrikli ızgara markalarının hangileri olduğu.

Bir çok farklı marka ve modelde elektrikli ızgara bulunuyor bunların bazıları pahalı ve işlevsel bazıları ucuz ama işe yaramaz makineler oluyor. Biz sizlere hem ucuz hem işinize yarayacak elektrikli ızgaralar hakkında bilgi vereceğiz.

 

Mega Boy Elektrikli Izgara Barbekü Ucuz ve Kullanışlı Elektrikli Izgaralar

Izgarada aklan gelenlerden biri olan  Mega Boy Elektrikli Izgara Barbekü piyasadaki en ucuz elektrikli ızgaralardan biri. Üst tarafında elektrik akımı bölgesi bulunan bu ızgara 25 cm genişliğinde ve 40 cm uzunluğunda ortalama 2.5 kg et alabilen bu makine içindeki dönen elektrik telleri sayesinde içindeki etin her tarafını pişirebiliyor. Izgaranın en büyük eksisi dış kaplaması dış kaplaması sac gibi çok sağlam olmayan bir yapıya sahip. Piyasa fiyatı şuan 110-120 TL olan bu ürün alınıp denenebilir.

Weber Q 2400

Elektrikli ızgara denince ilk akla gelenlerden biri olan Weber Q 2400 elektrikli ızgara 1952 yılında Amerika’da kurulan bir ızgara markasının adı. Gazlı, kömürlü ve elektrikli ızgara üreten bu marka ızgarada adeta bir devrim yaparak elektrikli ızgarada bambaşka bir kalite sunuyor. Bu firma ürünlerine o kadar güveniyor ki ürünlerinde 5 yıllık bir garanti süresi veriyor. Elektrikli ızgarada etin nasıl pişirileceğini detaylı şekilde anlatan bu şirket bu konu hakkında seminerler vererek satıcıları ve müşterileri bilgilendiriyor. Weber Q 2400 elektrikli ızgara porselen emaye kaplama ve dökme demirle ısının her yere dağılmasını sağlıyor bu sayede et daha profesyonel bir şekilde pişerek ısıyı ve etin suyunu içinde bırakıyor. 900-1050 TL fiyat aralığında olan bu ürünü mutlaka almanızı öneriyoruz.

Philips HD4417 Elektrikli Izgara

Philips markası bir çok evde kullanılan ve beğenilen bir marka olarak kendini kanıtlamış durumda. Bu ürünün diğerlerine göre en büyük özelliği koku ve duman yapmaması. Izgaranın kullanımı ve temizliği diğer makinelere göre oldukça kolay ve basit. Ürün dört ana parçadan oluşuyor ızgara, tepsi, kablo ve iskelet. Izgara ve tepsi çıkarılarak rahat bir şekilde yıkanabiliyor. Bu elektrikli ızgarada beş farklı ısı ayarı mevcut ısı ayarlarının fazla olması sayesinde ürün çok bekletmeden hemen ısınıyor ve içinde bulunan soğutma teknolojisi ısıyı hemen soğutabiliyor. Piyasa fiyatı 450-550 TL aralığında

Homend Grilliant 1402 Elektrikli Izgara

Bir Türk markası olan Homend Grilliant 2009 yılında kurulmuş ve dünyaya açılmış bir marka olarak adından söz ettirmiştir. İçinde bulunan döküm ızgara piyasadaki en kaliteli döküm malzemesinden yapıldığı için pişen etin tadı çok farklı oluyor. Makinenin içinde bulunan bu kaliteli dökümün çift tarafı var ve bu taraflardan biriyle ızgara yapılabilirken diğer tarafla yumurta ve krep pişirilebiliyor. Piyasa fiyatı 350-400 TL aralığında olan bu ürünün en önemli artısı içinde bulunan döküm ızgaranın çift taraflı olarak kullanılabilmesi.

WMF LONO Tezgah Üstü Izgara Ucuz ve Kullanışlı Elektrikli Izgaralar

Elektrikli ızgara denince Alman markaları olmazsa olmazdır. Ev tipi tezgah üstü bir ızgara olan WMF LONO Tezgah Üstü Izgara kullanıcısına oldukça rahatlık sağlıyor. Izgaranın içinde alüminyum yanmaz yapışmaz ızgara bulunuyor. İç tepsisi yıkanabilir özellikte olup kalıntı yapışmasını önlüyor. Fiyat olarak 550-600 TL aralığında.

WMF

Tefal Family Grill Dumansız Izgara Ucuz ve Kullanışlı Elektrikli Izgaralar

Geniş bir pişirme alanı olan bu Elektrikli Izgara kalabalık aileler için tasarlanmış bir ürün. Dumansız ızgara yapabilme özelliği olan bu muhteşem alet sizin ve ailenizin tek seferde ızgaraya doymanızı sağlayacak. Bu üründe çift ızgara bulunuyor bu ızgaralar yan yana olup farklı ısı derecelerine ayarlanabilen bir özelliğe sahip. Et ve balığı aynı anda farklı ısılarda pişirmek mümkün. Ürün Fiyatı 500-600 TL aralığında

OneConcept Elektrikli Izgara

Elektrikli ızgarada farklı bir boyuta geçmiş olan OneConcept elektrikli ızgara dikey şekilde kullanılan bir ızgara. Yemeklerinde farklılık yapmak isteyenler bu ızgarada döner ve şiş kebap tarzı yiyecekleri rahatlıkla yapabiliyor. Ayarlanabilir dönme haznesi ile tıpkı lokantadakiler gibi evinizde döner hazırlayıp ailenizle rahatça yiyebilirsiniz. Ürün fiyatı 1000-1100 TL bandında olup değişiklik sevenler için gayet idealdir.

OLIMPIST Elektrikli Izgara

Bir çok cihazın özelliğini içinde barındıran bu alet ızgaranın yanı sıra ev yemeklerini de pişirebilme özelliğine sahip. Tüm teknik yemekleri pişirebileceğiniz bu alet ev hayatında sizlere büyük kolaylık sağlıyor. Otomatik ateşleme sistemi ve çevirerek ayarlanabilen termostat kapağı hem gazlı hem elektrikli şekilde çalışabiliyor. Piyasa fiyatı 350 TL

 

Bir önceki yazımız olan Köpeğin Ölmek Üzere Olduğunu Anlayacağınız Belirtiler başlıklı makalemizde Evcil Köpeğin Ölmek Üzere Olduğunu Anlayacağınız 5 Ölüm Belirtisi, Evcil Köpekler Neden Ölürler Köpekler Neden Ölür ve Köpekler Neden Ölür hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu