DiziFaydalı BilgilerFilm

Ünlü Çizgi Filmlerin Trajik Sonları

Ünlü Çizgi Filmlerin Trajik Sonları

Ünlü Çizgi Filmlerin Trajik Sonları

Çocukluğumuzda zevkle ve hayranlıkla izlediğimiz bir sürü çizgi film bulunmaktaydı. Bunlardan en bilinenleri Tom ve Jery, Tweety, Cedric, Bugs Bunny gibi çizgi filmlerdi. Peki bu çizgi filmler nasıl bitti. Her bölümünü defalarca izlediğimiz bu çizgi filmlerin sonları hiçte beklenildiği gibi olmadı. Ünlü Çizgi Filmlerin Trajik Sonları nasıl oldu ve nasıl bitti. Gelin hep beraber bu çizgi filmlerin sonlarına bakalım.

Hansel ve Gretel

Bu güzel çizgi filmi çocukken defalarca izlemişizdir. Hansel ve Gretel’in maceraları hep merak uyandırmıştır. Peki bu çizgi film nasıl bitti hiç merak ettiniz mi? Hansel ve Gretel çizgi filmin sonunda cadının eline düşmüşler ve cadının boğazını keserek elinden kurtulmuşlardır.

Tom ve Jery

Çocukken zevkle izlediğimiz bu çizgi film çok farklı bir şekilde sona eriyor. Çocukluğumuza neşe katan Tom ve Jerry’nin böyle bir sonla bitmesi tüm sevenlerini maalesef üzmüştür. Çizgi filmin sonunda Tom Jerry’nin tüm uğraşlarına rağmen biriyle çıkar. Ardından o çıktığı kedi Tom’u para için terk eder. Jerry’nin de başına benzer bir olay gelir. İkisi de hayata küserek her şeyden vazgeçerler.. Tom bir çok kez intihar etmeyi denemiş fakat Jerry onu hep son anda kurtarmıştır. Çizgi filmin sonunda Jery’de pes etmiş ve beraber tren raylarının üstüne oturarak intihar etmişlerdir.

Bugs Bunny

Bugs Bunny çizgi filminin sonunda onu sürekli öldürmeye çalışan avcı bir köşede kıstırmış ve öldürmüştür. Bu durum tüm çocukları büyük hayal kırıklığına uğratmıştır.

Tweety

Twety çizgi filminde minik tatlı kuş sürekli kediden kurtulmaya çalışmış ve her defasında bunu başarmıştır. Bu ikilinin maceraları hep komik gelmiş ve bir kedi gördüm sanki repliği tüm çocukların en sevdiği repliklerden biri haline gelmiştir. Çizgi filmin sonunda Twety Sylvester’ın tacizlerine dayanamamış ve onu evde bulduğu bir bıçakla parçalara ayırmıştır. Sylvester’ın tüm gövdesini kesip ondan kurtulmuştur.

Cedric

Bu çizgi filmin sonunda Cedric Chen’e çok kötü bir şey yapmıştır. Sürekli 8 yaşında olan :Cedric çizgi filmin sonunda 28 yaşına gelmiş bir erkektir ve Chen’e tecavüz etmiştir. Çizgi filmin son cümlesi ise; Eğer 8 yaşındaysanız hayat çok güzeldir ancak 28 yaşında bazı şeyler sarpa sarıyor olmuştur.

Bir önceki yazımız olan İnsan Vücudu Hakkında Bilmediğiniz Gerçekler başlıklı makalemizde İnsan Vücudu Hakkında Bilinmeyenler, İnsan Vücudu Hakkında Bilmediğiniz Gerçekler ve İnsan Vücudunda Ne Gibi Mucizeler Vardır? hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu