Araç çubuğuna atla
Ürünler

Xiaomi USB Isıtmalı Ceket

Soğuk kış mevsimlerinde kullanılmak üzere yeni Xiaomi ısıtmalı ceket

Konu Çinliler olunca herşeyi yapar bunlar diyebiliyoruz artık. Şimdide kış mevsimi için ideal xiaomi ısıtmalı ceket ile karşımızdalar. Birkaç hafta önce, Xiaomi’nin harici bir batarya sayesinde ısıtılması mümkün olan bir ceket ürettiğini söylemiştik. Şimdi, Çinli firma daha çok yönlü kullanımla birlikte, benzer bir ceket daha sundu. Xiaomi, normalde teknolojiye pek uygun olmayan bir ceket gibi normalde kullanıma hazır olmayan ürünlere yenilikçi özellikler sunmakla karakterizedir. Bu sefer neredeyse her sene kullanabildiğimiz için üçü bir arada tanımlanabilen bir ceket sundu.

Okumak İlginizi Çekebilir: Xaomi Akıllı Telefonlar
Daha sofistike bir xiaomi ısıtmalı ceket

Burada sahip olduğumuz son xiaomi ısıtmalı ceket modelinde, temelde açtığımızda eşit bir şekilde ısıtılan tek bir parça vardı. Xiaomi’nin şimdi Crowdfunding Youpin platformunda piyasaya sürdüğü yeni ceket durumunda, bağımsız olarak ısıtılabilen iki alan var. Aslında, ceket bir veya başka bir ısı bölgesi seçmemizi sağlayan gizli bir düğmeye sahiptir. Bunlar arkada ve ceplerde. Bu nedenle, ikisinden de hangi bölgeyi ısıtmak istediğimizi seçebiliriz veya aynı zamanda ikisini de açmayı seçebilirsiniz. Isı, kısmen grafenden oluşan nanotüpler vasıtasıyla gerçekleştirilir.

Isıtmalı Ceket
Isıtmalı Ceket
Düğmeye bastıktan sadece bir saniye sonra ısındığından, devreye girdiğimizde anında ısıyı fark ediyoruz, bu yüzden hiçbir zaman soğuk olmayacağız. Ayrıca ceket, kıştan yaza yılın her mevsiminde kullanım için ideal kılan farklı katmanlara sahiptir. Ceketin ısınmasını sağlamak için, ceket içinde bu amaç için mevcut olan bölmenin içine girdiği sürece, ceplerinden birinde herhangi bir harici pili kullanabiliriz. Bu cep, pilin bağlı olması gereken ve onu besleyen pil olan bir USB konektörüne sahiptir.
xiaomi ısıtmalı ceket
xiaomi ısıtmalı ceket
Isıyla değişen renk kodu sayesinde bize yaklaşık olarak ceketin sıcaklığını söyleyen bir düğme var. Bu renklere göre kırmızı 53 derece, 48 derece mor, 43 derece yeşil ve 38 derece beyazdır. Öte yandan, çıkarılabilir bir astarı olan bir tüy ceketinden bahsediyoruz, bu nedenle taşınabilir ısıtma kullanıp kullanmamamızdan bağımsız olarak yılın farklı zamanlarında kullanım için mükemmeldir. Bu ceket Çin’de iki renkte, siyah ve mavi olarak mevcut ve bu nedenle almak için ithal etmek için başvurmanız gerekiyor. Bu ceketin fiyatı borsada 75 Euro’dur.

Bir önceki yazımız olan inChage 6, İsviçre çakısı gibi kablo başlıklı makalemizde 6 uçlu şarj kablosu, inCharge 6 ve inCharge 6 nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu