Araç çubuğuna atla
BilgisayarFaydalı BilgilerGenelİş Fikirleri ve İmkanlarıWeb Dünyası

Yazarak Para Kazanmak için En Popüler Freelance Siteleri

Yazarak Para Kazanmak için En Popüler Freelance Siteleri Nelerdir?

Yazarak Para Kazanmak için En Popüler Freelance Siteleri

Yazarak Para Kazanmak için En Popüler Freelance Siteleri serbest ve internet ortamında rahatça çalışıp para kazanmak istemeyen yoktur sanırım. Bu yazımızda bu konu hakkında bilgiler ve fikirler vereceğiz. Ülkemizde internetin hayatımıza tamamen dahil olması ile beraber serbest çalışan (freelance) kişi sayısı çok artmakta ve talebi karşılamaktadır. Kod yazmak, grafik tasarımı, blog yazmak gibi iş yükümleri arttıkça tek bir kişi tarafından altından kalkınması bir hayli zor olmuştur. Bu zorluğu ortadan kaldırmak için freelance çalışanlarının bulunduğu siteleri ve siteler hakkında görüşlerimizi sizlerle paylaşacağız.

Bionluk

Yazarak Para Kazanmak için En Popüler Freelance Siteleri dediğimiz zaman ilk akla gelen sitelerden biri olan Bionluk sitesi bir çok alanda ihtiyacınızı karşılayarak size tam anlamıyla dört dörtlük hizmet vermektedir. Tamamen Türkçe olan bu web sitesi freelance çalışanları yaptıkları işin  %20 sini siteye komisyon olarak ödedikten sonra kalan parayı kazançlarına ekleyebiliyorlar. Sitenin artılarından bir diğeri de alacağınız işin teslim süresinde tarih, gün, saat belirlidir.

İçerik Bulutu

İçerik Bulutu iş verenlerin değil iş arayanların sitesi olarak biliniyor ve bu şekilde bir çok kişi bu site aracılığı ile ciddi paralar kazanıyor. İş ilanları sitenin kendisi tarafından yapılıyor ve sadece yazarlar için ilanlar veriliyor. Büyük şirketlerden ve markalardan gelen işlere freelance çalışan kişiler talip olarak verilen işi alıyor.

Proje Kurdu

Freelance çalışanlarının en çok olduğu sayfalardan biri olan Proje Kurdu sayfası sürekli olarak iş ilanları yayınlayarak hem iş verenlere hem freelance çalışanlara ciddi anlamda yardımcı olarak paza kazandırıyor.

Makale Şefi

Makale Şefi web sitesi diğer sitelerden farklı olarak ücretli üyelik istiyor ücret karşılığında üye olduktan sonra makaleleri seçip dilediğiniz makaleyi satın alabiliyorsunuz. Sitede daha önce yazılmış makaleleri alıp kendi bünyenizde kullanabilirsiniz.

Uzman Kirala

Yazılım ve web yöneticiliği anlamında daha geniş yelpazeye sahip olan Uzman Kirala Türkiye’nin ilk ve en önemli freelance sitelerinden biridir. Yazılım ve web anlamında oluşan halledemediğiniz bir çok problemi çözen bu web sayfasının size ciddi yardımı olacaktır. Yazarak Para Kazanmak için En Popüler Freelance Siteleri hakkında gerekli bilgileri sizlere verdik sitelere girerek size en uygun olanını seçip oturduğunuz yerden yazarak zekanızı, mantığınızı ve bilginizi kullanarak para kazanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Köpeğin Ölmek Üzere Olduğunu Anlayacağınız Belirtiler başlıklı makalemizde Evcil Köpeğin Ölmek Üzere Olduğunu Anlayacağınız 5 Ölüm Belirtisi, Evcil Köpekler Neden Ölürler Köpekler Neden Ölür ve Köpekler Neden Ölür hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu